امروز : جمعه ۱۵ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۶:۵۳
منتشر شده : اردیبهشت ۲۵, ۱۳۹۷ | ۹:۲۲ ق.ظ ­ ­ کد خبر:540 ­ ­ تعداد بازدید :378 بازدید

نماینده مردم رزن در مجلس:

خروج آمریکا از برجام هیچ تاثیری در رشد و توسعه کشورمان ندارد

نماینده مردم رزن در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه توطئه‌های آمریکا علیه ملت ایران پایانی ندارد و تنها راه حل مشکلات اتکا به توان داخلی‌است، گفت: خروج آمریکا از برجام هیچ تاثیری در رشد و توسعه کشور ما ندارد.


به گزارش رزن جوان  |  حسن لطفی با اشاره به اینکه خوشبختانه کشور ایران دارای تمدنی سربلند مردمان هوشمند است، اظهار داشت: دین مبین اسلام سبب شده که ما اقتدار لازم را در دنیا بدست بیاوریم و با وحدت و انسجام در برابر تهدیدها مقاوم باشیم.

 

وی با بیان اینکه در آموزه‌های دینی ما کسی که پایبند به تعهدات و اخلاق دینی نباشد نمی‌تواند پایدار بماند و شکست خواهد خورد، افزود: امریکا و حامیان او به ظاهرخود را ابر قدرت نشان می‌دهند ولی عملا از تو خالی هستند و با ظلم و تعدی به‌دنبال کسب منافع از دیگر کشورها هستند.

 

نماینده مردم رزن در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ظرفیت‌های موجود در کشور گفت: در حوزه منابع انسانی، در حوزه منابع گازی و نفتی, معدن و دریاها امکاناتی که کشور ما دارد بی‌نظیر است تنها راه این‌ است که وحدت و انسجام را حفظ کنیم و به داشته‌های خود اعتماد کنیم وقتی اینگونه شود یقینا آمریکا و هیچ ابرقدرت ظالمی نمی‌توانند علیه ما کاری کند.

 

وی  تصریح کرد: اگر چه آمریکا از برجام خارج شده اما قبل از آن هم دشمنی‌های او  علیه مردم ما همیشه وجود داشته و بعد از انقلاب اسلامی آمریکا هر سال به بهانه‌های مختلف علیه ایران اسلامی توطئه می‌کند.

 

لطفی با اشاره به اینکه ما نباید به تهدیدات آمریکا توجه کنیم، گفت: بایستی با توکل به خداوند و تکیه بر داشته‌های خود، کشور را توسعه دهیم. خروج امریکا از برجام هیچ تاثیری در رشد و توسعه کشور ما ندارد.

منبع : تسنیم


0 بار پسنديده شده است


برچسب‌ها, , , ,

گزارش تصویری

سفر وزیر کار به رزن

آخرین اخبار