امروز : جمعه ۱۵ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۶:۳۱
منتشر شده : خرداد ۸, ۱۳۹۷ | ۱:۰۹ ب.ظ ­ ­ کد خبر:1075 ­ ­ تعداد بازدید :213 بازدید

نماینده مردم رزن در نطق میان دستور:

دولت نسبت به افزایش قیمت گندم اقدام کند

نماینده مردم رزن در مجلس خواستار افزایش قیمت گندم با توجه به شرایط سخت و هزینه‌های بالای کشاورزان شد.


به گزارش رزن جوان  حسن لطفی در جلسه علنی صبح امروز (سه شنبه، ۸ خرداد ماه) مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود با بیان اینکه آمریکا و استکبار جهانی باید بدانند که ایران اسلامی مهد تمدن و فرهنگ بوده و ایرانی دارای عزت و شرافت و فرهنگ دینی بوده و هیچگاه ذلت و خواری و سلطه گری دیگران را نپذیرفته و نخواهد پذیرفت، گفت: آمریکا و هم پیمانان او خود واقف هستند که در زمانی که در آمریکا خبری از فرهنگ و تمدن نبود، ایران مهد تمدن و فرهنگ بود و در زمانی که آنها در جهل و ظلمت به سر می بردند، در کشور پهناور ایران اسلامی عقل و اندیشه حاکمیت داشت که تاریخ نیز آن را ثابت کرده است.

نماینده مردم رزن در مجلس شورای اسلامی در ادامه تنها راه مقابله با سلطه گری آمریکا و دشمنان نظام و همچنین تنها راه نجات کشور از مشکلات داخلی و تهدیدات خارجی را حفظ وحدت، یکپارچگی و انسجام میان تمام گروه های سیاسی و اجتماعی و قومی و قبیله ای دانست و افزود: تفاهم زمانی به وجود می آید که به تفاوت های یکدیگر احترام گذاشته و از افراط و تفریط در همه امور استنکاف کنیم.

وی ادامه داد: مهم تر از اینکه تمام دنیا بداند که نظام جمهوری اسلامی ایران به رهبری مقام معظم رهبری حقوق همه ملت ها را به رسمیت شناخته و برای همه آنها احترام قائل می شود.

لطفی یادآور شد: شهید آیت الله مطهری می فرماید در قرآن از توحید گرفته تا معاد و از نبوت گرفته تا امامت و زعامت و از آرمان های فردی گرفته تا هدف های اجتماعی همه بر محور عدل استوار است اما امروزه شاهدیم که نابرابری های اقتصادی در کشور، عدالت در جامعه را خدشه دار کرده و تغییرات نرخ ارز و گرانی های ناشی از آن صحنه های رقت انگیز فقر و تنگدستی در جامعه را گسترش داده است.

این نماینده مردم در مجلس دهم اضافه کرد: همچنین دولت باید هرچه سریع تر فکر عملیاتی در جهت تأمین کالاهای اساسی خانواده ها کند تا امنیت غذایی جامعه به خطر نیفتد.

وی در ادامه ضمن تشکر از وزیر بهداشت برای موافقت و اخذ ردیف بودجه بیمارستان شهرستان رزن، عنوان کرد: امیدوارم کسانی که چوب لای چرخ می گذارند همکاری کرده تا این بیمارستان احداث شود در غیر این صورت خود آنها باید در محضر خدا و مردم پاسخگو باشند.

لطفی در ادامه خطاب به وزیر جهاد کشاورزی اظهار داشت: می دانید که چند سال است قیمت گندم ثابت مانده در حالی که هزینه های کشاورزان چندبرابر شده لذا چرا در افزایش قیمت گندم کوتاهی می کنید؛ از جنابعالی می خواهیم در اسرع وقت نسبت به افزایش قیمت آن اقدام کرده و پول زحمت کشاورزان را در اسرع وقت به صورت نقدی پرداخت کنید.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در پایان خطاب به وزیر ورزش و جوانان خاطرنشان کرد: فکری به حال ورزش مناطق محروم نشده است در حالی که جوانان این مناطق حامی صد درصد دولت هستند و شایسته نیست اینگونه با آنها برخورد شود.


0 بار پسنديده شده است


برچسب‌ها, , , , , , ,

گزارش تصویری

سفر وزیر کار به رزن

آخرین اخبار