امروز : پنج شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۰
منتشر شده : مرداد ۱۳, ۱۳۹۷ | ۴:۵۴ ق.ظ ­ ­ کد خبر:9078 ­ ­ تعداد بازدید :122 بازدید

بانک های رزن برای پرداخت تسهیلات به ازدواج جوانان به خط شدند

در این آشفته بازار گرانی تنها دلخوشی جوانان دم بخت گرفتن وام ازدواج است که گاهی دست خوش ناملایمات قرار می گیرد.


به گزارش رزن جوان |  فاطمه کوکبی: ابتدا دریافت این تسهیلات آن هم با مبالغ کم و گذر از بروکراسی های اداری به کابوس جوانان تبدیل شده بود; اما این روزها خبرهای خوشی از برخی بانک ها در خصوص زمان پرداخت وام و قبول ضمانت به گوش می رسد.

 

شاید وام ازدواج مرهمی بر روی زخم گرانی کالاهای اساسی زندگی این جوانان باشد.

 

 

پرداخت تسهیلات ۴۸۰ میلیارد ریالی ازدواج به جوانان رزنی

 

رییس اداره ورزش وجوانان شهرستان رزن در این زمینه از پرداخت ۴۷۹میلیارد و۸۳۰میلیون ریال تسهیلات ازدواج در سه ماه نخست سال جاری به جوانان شهرستان خبر داد.

 

مهدی کرمانی ادامه داد: ۵۱۰فقره پرونده درخواستی تسهیلات وام ازدواج به بانک های عامل معرفی شده بودند که۴۰۰نفر موفق به دریافت وام شدند.

 

وی گفت: ۲۴۰پرونده متقاضی وام ازدواج متعلق به شهر رزن,۱۲۰پرونده بخش قروه در جزین و۱۵۰مورد هم متعلق به بخش دمق است.

 

کرمانی بیان کرد: با تلاش های صورت گرفته وام ازدواج در دولت تدبیر وامید از ۱۰میلیون به ۱۵میلیون تومان افزایش یافته است.

 

وی در ادامه با توجه به اینکه تمامی بانکهای دولتی با پیگیری بانک مرکزی، سعی در پرداخت تسهیلات ازدواج جوانان در حداقل زمان ممکن دارند، گفت: از میان بانک های فعال در زمینه ارائه تسهیلات بیشتر و به موقع ازدواج به جوانان می‌توان به ترتیب به بانکهای ملت رزن وکشاورزی دمق اشاره کرد که سال گذشته رتبه های برتر در پرداخت تسهیلات ازدواج را کسب کردند و از انها تجلیل به عمل آمد.

 

 

پرداخت وام بی دغدغه به جوانان رزنی

 

به گفته رییس بانک ملت رزن وام های ازدواج در خط انتظار نمی مانند.ابوالفضل جلیلی عنوان کرد پرونده ی تسهیلات ازدواج بعد از تکمیل شدن در کمتر از یک هفته پرداخت می شود.

 

جلیلی با بیان اینکه شعبه ملت رزن سال گذشته ۳۸۰فقره تسهیلات ازدواج با مبلغ ۳۸میلیارد و۷۰۰میلیون ریال پرداخت کرده است گفت امسال نیز این شعبه موفق عمل کرده و۱۴میلیارد و۵۰۰میلیون ریال تا امروز به ۹۰ زوج تسهیلات پرداخت کرده است.

 

وی اظهار کرد ۲۷پرونده دیگر به شعبه معرفی شده که بعد از تکمیل آن پرداخت خواهد شد.

 

در ادامه رییس بانک کشاورزی شهر دمق هم گفت: شعبه دمق در بین ۵۰بانک کشاورزی استان رتبه دوم را در ارایه تسهیلات ازدواج به خود اختصاص داده است.

 

مسلم خورشیدی افزود: بانک کشاورزی تنها بانکی است که در قبول ضمانت غیر از کارمند, کشاورز و کاسب را نیز می‌پذیرد.

 

وی بابیان اینکه ۸۴فقره تسهیلات ازدواج با مبلغ ۱۲میلیارد ریال در سال جاری به متقاضیان پرداخت شده است, گفت: ۲۰پرونده آماده پرداخت است و۴۰پرونده معرفی شده هم به شعبه دمق وجود دارد.

 

در آخر روسای بانک ملت وکشاورزی خاطر نشان کردندتمام تلاش ما این است که جوانان در دریافت تسهیلات ازدواج حداقل دغدغه را داشته باشند ودر کوتاه ترین زمان بتوانند وام خودرا دریافت کنند.

 


0 بار پسنديده شده است


برچسب‌ها, , , ,

گزارش تصویری

سفر وزیر کار به رزن

آخرین اخبار