امروز : پنج شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۶:۳۱
منتشر شده : مرداد ۱۸, ۱۳۹۷ | ۱۲:۲۹ ق.ظ ­ ­ کد خبر:9704 ­ ­ تعداد بازدید :98 بازدید

استاندار همدان: جامعه امروز نیاز به امید دارداستاندار همدان با بیان اینکه صدها رسانه استکباری علیه ایران در حال فعالیت است، گفت: رسانه‌های ما باید به میدان بیایند و علیه این حملات ناجوانمردانه اقدام کنند.
به گزارش رزن جوان به نقل از ایسنا، منطقه همدان، محمدناصر نیک بخت شامگاه گذشته در مراسم بزرگداشت روز خبرنگار در استان همدان، با بیان اینکه خبرنگاران با اشاره به اینکه جامعه امروز نیاز به امید دارد، اظهار کرد: خبرنگاران بی ریا همیشه در حال خدمت به مردم بوده و در راستای اشاعه فضیلت در جامعه تلاش می‌کنند.
وی با اشاره به تلاش دشمن برای مقابله با بزرگی و اثرگذاری ایران اسلامی افزود: شرایط التهاب‌آور اقتصادی جامعه نیز جنگ روانی اقتصادی است که باید با کمک مردم و درایت مسئولان از این مشکل بگذریم. به طور حتم از این شرایط با همراهی مردم و درایت رهبری و مسئولان به سلامت می‌گذریم اما برای سرعت‌بخشی به این مهم نیازمند امیدآفرینی در جامعه هستیم.
 وی خبرنگاری را شغل انبیاء دانست و اظهار کرد: قلم اصحاب رسانه باید شرافت داشته باشد که خوشبختانه البته چنین نیز است همچنین حساسیت کار خبررسانی بسیار بالاست و باید مراقب باشند که در عین مطالبه‌گری مطالب را درست و صحیح به جامعه منتقل کنند.
نیک بخت با اشاره به اینکه ما نمی گوییم رسانه‌ها فقط امید دهند و نقد نکنند، تصریح کرد: آنان نقد را نیز در برنامه‌های خود داشته باشند و در عین حال دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی و خدمات دولت را نیز بازگو کنند.
وی با تاکید بر اینکه آگهی‌ها و رپرتاژها باید عادلانه در بین رسانه‌ها توزیع شود، یاد آور شد: مطالبات مطبوعات سریعا و به موقع پرداخت شود.
استاندار همدان در بخش دیگری از سخنانش به توانمندی مدیر کل جدید و غیربومی فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان اشاره کرد و ادامه داد: مطمئنم آقای درویش نژاد می‌تواند در حوزه فرهنگی استان موثر باشد.
وی از مدیرکل ارشاد خواست مسائل رسانه‌ای‌ها و بخش فرهنگی را شخصا پیگیری کند و افزود: مدیران برای پیشبرد کارها باید در مرکز حضور داشته باشند و نسبت به دریافت تسهیلات اقدام کنند.
وی با بیان اینکه مدیران نباید بگذارند صندلی ریاست آنها را فریب دهد، گفت: بنده خودم برای انجام کارها بارها در تهران حضور می‌یابم و برای توسعه استان تلاش می‌کنم بنابراین از تمام مدیران می‌خواهم چنین باشند.
وی با اشاره به اینکه تمام فرمانداری‌ها باید اشتراک نشریات را داشته باشند، گفت: برخی از ادارات که از این کار ممانعت می‌کنند و به زعم خود دنبال صرفه‌جویی هستند که معتقدم در آگاهی نباید صرفه‌جویی کرد.

انتهای پیام

لینک منبع

قالب وردپرس


0 بار پسنديده شده است


برچسب‌ها, , , , , , , , ,

گزارش تصویری

سفر وزیر کار به رزن

آخرین اخبار