امروز : پنج شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۶:۵۱
منتشر شده : مرداد ۱۸, ۱۳۹۷ | ۱۲:۵۲ ب.ظ ­ ­ کد خبر:9798 ­ ­ تعداد بازدید :118 بازدید

استاندار همد ان خبر داد:

واگذاري ۵۶۲ پروژه به بخش خصوصي در همدان

استاندار همدان با بیان اینکه تا کنون ۵۶۲ پروژه در سطح استان به بخش خصوصی واگذار شده است، گفت: ۲۰۰ پروژه ديگر آماده واگذاری به بخش خصوصی است.
به گزارش رزن جوان به نقل از ایسنا، منطقه همدان، محمدناصر نیک‌بخت پنجشنبه ۱۸ مرداد در شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان همدان، از مدیران استان خواست تا پروژه‌های قابل واگذاری خود را معرفی کنند و اظهار کرد: سهمیه واگذاری پروژه‌های دولتی در برنامه اقتصاد مقاومتی ۱۳۵ پروژه بوده که تا امروز ۵۶۲ پروژه بخش خصوصی واگذار شده است.
وی با تأکید بر اینکه مدیران استان واقعا پای کار هستند، تصریح کرد: تعداد کمی از مدیران هستند که دستشان می‌لرزد.‌
نیک‌بخت با اشاره به اینکه باید به همه اقشار جامعه امید داده شود، یادآور شد: در شرایط کنونی که رسانه‌ها علیه نظام تبلیغات سوء می‌کنند تا دل مردم خالی شود، امید دادن به مردم وظیفه همه است.
وي گفت: در زمینه توسعه استان به این نتیجه رسیدیم که حتما باید به گردشگری روی بیاوریم از طرفی در بخش کشاورزی به علت کمبود آب به افزایش سطح زیرکشت روی نیاورده و بر روی آبیاری مدرن کار کردیم.
استاندار همدان خاطرنشان کرد: ۸۵ درصد از اراضی مستعد استان زیرپوشش آبیاری قطره‌ای قرار گرفته در حالیکه میانگین کشور ۴۲ درصد است.
وی با بیان اینکه استان همدان به لحاظ صنایع نیز صنایع خوبی دارد، ادامه داد: ۲ پتروشیمی در استان درحال پیگیری و اجرا داریم اما بازهم دیدیم صنایع هم نمی‌تواند مشکل ما را حل کند و براین اساس به گردشگری روی آورده‌ایم.
نیک‌بخت افزود: در زمینه نیروگاه‌های خورشیدی نیز در استان همدان کارهای خوبی شده و ۵۰۰ هکتار ظرفیت برای ایجاد نیروگاه خورشیدی ایجاد شده و خوشبختانه تا کنون ۷۰ مگاوات آماده بهره‌برداری است که با حضور معاون اول رئیس جمهور افتتاح  می‌شود.

انتهای پیام

لینک منبع

قالب وردپرس


0 بار پسنديده شده است


برچسب‌ها, , , , , , , , , , , , , ,

گزارش تصویری

سفر وزیر کار به رزن

آخرین اخبار