امروز : پنج شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۶:۲۷
منتشر شده : مرداد ۱۸, ۱۳۹۷ | ۱:۴۶ ق.ظ ­ ­ کد خبر:9710 ­ ­ تعداد بازدید :110 بازدید

حل مشکل کاغذ نشریات همدانمدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان از حل مشکل کاغذ نشریات استان خبر داد.
به گزارش رزن جوان به نقل از ایسنا، منطقه همدان، علیرضا درویش‌نژاد شامگاه گذشته در مراسم بزرگداشت روز خبرنگار در استان همدان، اظهار کرد: قرار بر این شده به ازای هر نشریه پنج تن کاغذ در اختیار هر یک از مطبوعات قرار گیرد که امیدوارم تا پایان سال با مشکلی در این حوزه مواجه نشویم.
وی با اشاره به اینکه لازم است همه مدیران مطالبات نشریات را پرداخت کنند، تصریح کرد: برخی از دستگاه‌های دولتی بیش از سه سال است که این مطالبات را پرداخت نکرده‌اند.
درویش‌نژاد از استاندار خواست با حکم حکومتی خود مشکل مطالبات را حل کند، خاطرنشان کرد: نشریات از طریق این مطالبات گذران زندگی می‌کنند که باید نسبت به پرداخت به موقع آن اقدام شود.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان با اشاره به اینکه به طور حتم افق خوبی را در پیش رو داریم، بیان کرد: قطعاً از بحران‌ها عبور خواهیم کرد که این مهم با برنامه‌ریزی و همدلی محقق می‌شود.
وی در بخش دیگری از سخنانش به شغل خبرنگاری اشاره کردو گفت: در حوزه مبانی و بحث‌های نظری، خداوند متعال نخستین خبرنگاری است که خبر از خلقت انسان داد.
وی اظهار کرد: پروردگار بزرگ این خبر را همراه با چالش مطرح کرد و فرشته‌ها او را به چالش کشیدند بنابراین نقد هم ریشه الهی دارد، ضمن اینکه خدای بزرگ هم پاسخ خوبی که داد من بهتر از شما می‌دانم.
وی خبرنگاران را دیده بان خطاب کرد و افزود: در حوزه سیاستگذاری خبرنگار دیده‌بان است.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان یاد آور شد: اصحاب رسانه در تعامل با مدیران دیده‌بان بوده و از زاویه‌ای دیگر پشتیان ملت برای پویایی و نشاط کشور هستند.

انتهای پیام

لینک منبع

قالب وردپرس


0 بار پسنديده شده است


برچسب‌ها, , , , , , ,

گزارش تصویری

سفر وزیر کار به رزن

آخرین اخبار