امروز : پنج شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۵:۱۳
منتشر شده : مرداد ۱۸, ۱۳۹۷ | ۱۲:۳۸ ب.ظ ­ ­ کد خبر:9792 ­ ­ تعداد بازدید :178 بازدید

رئیس مجمع نمایندگان استان همدان: از دستگاه‌های نظارتی راضی نیستیم/ديوان محاسبات سراغ غارتگران بيت‌المال برودرئيس مجمع نمايندگان استان همدان با تأکید بر اینکه مبارزه با فساد مطالبات مردم است، گفت: از دستگاه‌های نظارتی راضی نیستیم.

به گزارش رزن جوان به نقل از ایسنا، منطقه همدان، امیرخجسته پنجشنبه ۱۸ مرداد در شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان همدان، با اشاره به وجود ۳۰ دستگاه نظارتی در کشور درخواست كرد: دیوان محاسبات مبارزه با فساد را در رأس امور قرار دهد.

وي با اشاره به اینکه دیوان محاسبات و کمیسیون اصل ۹۰ بازوی نظارتی مجلس هستند، افزود: ۳۰ دستگاه نظارتی داریم اما از دستگاه‌های نظارتی راضی نیستیم.

رئیس مجمع نمایندگان استان همدان افزود: مبارزه با  فساد و رانت مطالبات مردم است و مجلس، قوه قضائیه و دولت باید ورود کنند و مبارزه با فساد را در رأس امور قرار دهند.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امروز دیوان محاسبات مشاور مدیران شده است‌، اظهار کرد: دیوان محاسبات مشاور باشد و به مدیران راهکار بدهد.

خجسته با تأکید بر اینکه شفاف‌سازی باید در رأس کار باشد، از دیوان محاسبات خواست سراغ دانه‌درشت‌ها و غارتگران بیت‌المال باشد.

وی با يبان اينكه همدان تجربه تلخ عدم وحدت بین مدیران و نمایندگان را داشت و در مقطعی متضرر شد، تصریح کرد: امروز با همدلی و وحدت بین مسئولان استان در شرایط تحریم خوب عمل شده و شیرینی وحدت خدمات ارزنده به مردم شده است.

انتهای پیام

لینک منبع

قالب وردپرس


0 بار پسنديده شده است


برچسب‌ها, , , , , , , , , , , , , , , ,

گزارش تصویری

سفر وزیر کار به رزن

آخرین اخبار