امروز : پنج شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۶:۱۳
منتشر شده : مرداد ۱۸, ۱۳۹۷ | ۱۲:۴۲ ب.ظ ­ ­ کد خبر:9794 ­ ­ تعداد بازدید :149 بازدید

فرمانده سپاه همدان مطرح کرد دشمن در پی ایجاد اختلال در وحدت مردم ایرانفرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان گفت: امروز در چهلمین سال انقلاب اسلامی تمام هم و غم دشمن ایجاد اختلال در وحدت و فاصله انداختن بین مردم و رهبری است.
به گزارش رزن جوان به نقل از ایسنا، منطقه همدان، سردار مظاهر مجیدی پنج شنبه ۱۸ مرداد در همایش نخبگان استان همدان، با اشاره به حضور دو هفته قبل سردار سلیمانی در همدان افزود:  امروز نیز یکی از همرزمان او در استان شهیدپرور همدان حضور یافته که مایه افتخار است.
وی با بیان اینکه در مدت مدیدی که سردار نقدی در بسیج فعالیت می کرد، شاهد تربیت انسان های انقلابی بودیم، ادامه داد: سردار نقدی سال های سال برای ولایت و نظام جمهوری اسلامی سربازی کرد و امروز سکان فرهنگی سپاه را برعهده گرفته است که مطمئنا در این جایگاه نیز هدایت های  او اثرگذار خواهد بود.
مجیدی با بیان اینکه مردمی بودن و پشتوانه امام راحل باعث شد دشمن نتواند طی این ۴۰ سال کاری کند و هرکاری هم کرده‌اند با شکست مواجه شدند، اضافه کرد: امروزه در چهلمین سال انقلاب اسلامی تمام هم و غم دشمن ایجاد اختلال در وحدت و فاصله انداختن بین مردم و رهبری است.
وی بابیان اینکه طی روزهای گذشته دشمنان با تمام قوا بسیج شده و با حجم بمباران تبلیغاتی تلاش می کردند که مردم را به خیابان‌ها بکشند و از وجود مردم برای رسیدن به مقاصد خود استفاده کنند، گفت: مردم انقلابی همدان بصیرت داشتند و به یاوه گویی ها دشمنان پاسخ ندادند و دشمنان نیز نتوانستند به مقاصد شوم خود برسند.
فرمانده سپاه استان همدان با بیان اینکه امروزه بیش از هر چیزی به بصیرت و همدلی مردم نیاز داریم، اظهار کرد: مردم وظیفه خود را درباره ولایت و انقلاب انجام دادند و ما هم باید سربازی خود را به اکمال برسانیم.

انتهای پیام

لینک منبع

قالب وردپرس


0 بار پسنديده شده است


برچسب‌ها, , , , , , , , , , , , , ,

گزارش تصویری

سفر وزیر کار به رزن

آخرین اخبار