امروز : پنج شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۵:۱۳
منتشر شده : مرداد ۱۸, ۱۳۹۷ | ۱۲:۴۷ ب.ظ ­ ­ کد خبر:9796 ­ ­ تعداد بازدید :141 بازدید

معاون استاندار همدان خبر داد:

تهیه سند اطلاع‌رسانی در همدان

معاون سیاسی و امنیتی استاندار همدان با بیان اینکه دشمنان انقلاب اسلامی و استکبار نقشه های متعددی برای ناکار آمد جلوه دادن جمهوری اسلامی ایران می کشند، گفت: اینجاست که رسانه ها باید امید بخشی را در جامعه رواج دهند.
به گزارش رزن جوان به نقل از ایسنا، منطقه همدان، سیدسعید شاهرخی در روز بزرگداشت روز خبرنگار در استان همدان، بابیان اینکه دشمن امروز در جامعه به دنبال اختلاف افکنی است و امروز جنگ اراده هاست و باید مواظب باشیم، افزود: رسانه ها باید در امید آفرینی به جامعه تلاش کنند.
شاهرخی بابیان اینکه همه دستگاهها باید در راستای خدمت به رسانه پیش قدم باشند، اظهار کرد: شورای اطلاع رسانی استان همدان برای حمایت از رسانه تشکیل شده است و همدان نخستین استانی است که سند اطلاع رسانی را تهیه کرده و زودی نهایی می شود.
معاون سیاسی و امنیتی استاندار همدان با اشاره به نقش مهم رسانه ها در جامعه اظهار کرد: خبرنگاران محور تاثیرگذار توسعه هستند.
شاهرخی خاطر نشان کرد: خوشبختانه برنامه های امسال روز خبرنگار بسیار خوب و با برنامه برگزار شد.
وی با بیان اینکه استاندار نگاه حمایتی و ویژه به رسانه ها دارد، گفت: در کارگروه رسانه مطالبات خبرنگاران را پیگیری می کنیم.

حل مشکل کاغذ نشریات همدان

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان نيز از حل مشکل کاغذ نشریات استان خبر داد و اظهار کرد: قرار بر این شده به ازای هر نشریه پنج تن کاغذ در اختیار هر یک از مطبوعات قرار گیرد که امیدوارم تا پایان سال با مشکلی در این حوزه مواجه نشویم.
علیرضا درویش‌نژاد با اشاره به اینکه لازم است همه مدیران مطالبات نشریات را پرداخت کنند، تصریح کرد: برخی از دستگاه‌های دولتی بیش از سه سال است که این مطالبات را پرداخت نکرده‌اند.
وي از استاندار خواست با حکم حکومتی خود مشکل مطالبات را حل کند، خاطرنشان کرد: نشریات از طریق این مطالبات گذران زندگی می‌کنند که باید نسبت به پرداخت به موقع آن اقدام شود.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان با اشاره به اینکه به طور حتم افق خوبی را در پیش رو داریم، بیان کرد: قطعاً از بحران‌ها عبور خواهیم کرد که این مهم با برنامه‌ریزی و همدلی محقق می‌شود.
وی در بخش دیگری از سخنانش به شغل خبرنگاری اشاره کردو گفت: در حوزه مبانی و بحث‌های نظری، خداوند متعال نخستین خبرنگاری است که خبر از خلقت انسان داد.
وی اظهار کرد: پروردگار بزرگ این خبر را همراه با چالش مطرح کرد و فرشته‌ها او را به چالش کشیدند بنابراین نقد هم ریشه الهی دارد، ضمن اینکه خدای بزرگ هم پاسخ خوبی که داد من بهتر از شما می‌دانم.
وی خبرنگاران را دیده بان خطاب کرد و افزود: در حوزه سیاستگذاری خبرنگار دیده‌بان است.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان یاد آور شد: اصحاب رسانه در تعامل با مدیران دیده‌بان بوده و از زاویه‌ای دیگر پشتیان ملت برای پویایی و نشاط کشور هستند.

انتهای پیام

لینک منبع

قالب وردپرس


0 بار پسنديده شده است


برچسب‌ها, , , , , , , , , ,

گزارش تصویری

سفر وزیر کار به رزن

آخرین اخبار