امروز : یکشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۲۷
منتشر شده : مرداد ۲۲, ۱۳۹۷ | ۱:۱۳ ق.ظ ­ ­ کد خبر:10254 ­ ­ تعداد بازدید :92 بازدید

امسال ۳۵۵ ازدواج در رزن به ثبت رسیده است

رییس ثبت احوال شهرستان رزن از کاهش نرخ ۱/۹۳درصدی ازدواج در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته خبر داد.


به گزارش رزن جوان | علی خدا کرمی در تصریح این خبر گفت در چهار ماه سال جاری ۳۵۵مورد ازدواج در سطح شهرستان رزن به ثبت رسیده که ۱۴۶مورد شهری و۲۰۹مورد روستایی بوده است.که این تعداد نسبت به چهار ماهه سال گذشته با کاهش ۱/۹۳درصدی رو برو بوده است.

 

خدا کرمی با بیان اینکه طلاق نسبت به ازدواج کاهش داشته است اظهار کرد درصد طلاق نسبت به ازدواج در چهار ماهه سالجاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته با کاهش ۴/۵درصدی روبرو است.

 

وی با بیان اینکه نسبت طلاق به ازدواج در چهار ماهه سالجاری ۹/۸۵درصد بوده است گفت ۳۵مورد طلاق درشهرستان صورت گرفته است که ۱۴مورد شهری و۲۱مورد روستایی بوده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته با کاهش ۳۲/۶۹درصدی مواجه بوده است.

 

خدا کرمی در ادامه از ولادت بیش از ۶۶۴نفر در چهار ماهه سالجاری خبر داد وگفت درسالجاری شاهد کاهش ۹/۴۱درصدی ولادت در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته هستیم.

 

وی ادامه داد از ۶۶۴تولد ثبت شده در شهرستان ۱۶۱ ولادت شهری و۵۰۳ ولادت روستایی است.که از این تعداد ۳۳۲دختر و۳۳۲پسر متولد شده اند.

 

رییس اداره ثبت احوال رزن با اشاره به فراوانی اسامی در سنوات گذشته گفت نام فاطمه وزهرا در بین دختران وامیر علی وابوالفضل در بین پسران به ترتیب پر تکرار ترین اسامی انتخابی بوده است.

علی خداکرمی عنوان کرد۲۱۲وفات ثبت شده در سالجاری وجود دارد که تعداد متوفیان روستا را ۱۷۳ نفر وشهری را۳۹نفر بیان کرد وگفت از این تعداد۱۲۳مرد و۸۹زن بوده است.

 

خداکرمی در ادامه گفتگو به طرح پوشش ثبت وقایع حیاتی در مهلت قانونی اشاره کرد وافزوددر سالجاری ثبت ولادت درمهلت قانونی ۱۰۰درصد بوده که درصد انتظارثبت ولادت ۹۹/۵۰بوده است.

 

وی درباره مهلت ثبت وفات نیز گفت عملکرد ثبت احوال صددرصد بوده و درصد مورد انتظار ۹۸درصد بوده است./همدان پرس

 


0 بار پسنديده شده است


برچسب‌ها, , , , , ,

گزارش تصویری

سفر وزیر کار به رزن

آخرین اخبار