امروز : پنج شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۵:۱۴
منتشر شده : مرداد ۲۳, ۱۳۹۷ | ۹:۰۳ ق.ظ ­ ­ کد خبر:10485 ­ ­ تعداد بازدید :127 بازدید

توکلی: فرزندان همه مسئولان رانت‌خوار نیستندحضور احمد توکلی در دادگاه

به گزارش رزن جوان به نقل از ایسنا، نامه نیوز نوشت: او معتقد است که اگر جامعه از مطالبه گری ناامید و خسته نشود حتما مسئولان را به همراهی واداشته و گامی اساسی در راستای مبارزه با فساد برداشته می‌شود.

گزیده‌ای از اظهارات توکلی را در ادامه می‌خوانید:

– پویش فرزندت کجاست؟ به نظر من این رویکرد می‌تواند خیلی مفید باشد، زیرا اخیرا شاهدیم که اتهامات بسیاری به فرزندان مسئولین زده می‌شود و متاسفانه برخی از این اتهامات نیز درست است و ثابت می‌شود.

– یکی از بهترین راه‌ها برای خروج از این فضا آن است که مسئولین به طور مشخص به این سوال پاسخ دهند و به اطلاع مردم برسانند که فرزندانشان کجا هستند و چه کاری می‌کنند. از این طریق حتی مشخص می‌شود که برخی مسئولین به خاطر همین موضوعات با فرزندان خود سازگارنیستند.

– با پاسخگویی به مردم روشن می‌شود که فرزندان مسولان از رانت مسئول بودن پدر خود استفاده می‌کنند یا به طور طبیعی زندگی کرده و اقدام خلاف‌شان خود ندارند. پاسخگویی به پویش «فرزندت کجاست؟» اعتماد عمومی را افزایش می‌دهد، زیرا فرزندان همه مسئولان که از رانت استفاده نمی‌کنند. افزایش فشار جامعه مدنی حتی موجب می‌شود آن عده‌ای که از رانت استفاده می‌کنند نیز پشیمان شده و از این رویه دست بکشند.
انتهای پیام

احمد توکلی نماینده پیشین مجلس و رئیس سازمان دیدبان شفافیت و عدالت ضمن استقبال از پویش مذکور به ثمربخش بودن آن امیدوار است.

لینک منبع

قالب وردپرس


0 بار پسنديده شده است


برچسب‌ها, , , , , , , ,

گزارش تصویری

سفر وزیر کار به رزن

آخرین اخبار