امروز : شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۱۲
منتشر شده : مرداد ۲۷, ۱۳۹۷ | ۳:۱۶ ق.ظ ­ ­ کد خبر:10964 ­ ­ تعداد بازدید :417 بازدید

شهردار رزن:

بدهی شهرداری رزن به ۲۹ میلیارد ریال کاهش یافت

شهردار رزن با بیان اینکه سال گذشته بدهی شهرداری رزن به ۵۰ میلیارد ریال رسیده بود گفت: در مدت یک سال گذشته بدهی شهرداری به ۲۹ میلیارد ریال کاهش یافت.


به گزارش رزن جوان | مجید عطاری ظهر امروز در جمع خبرنگاران از آغاز ساخت مجتمع اقامتی ـ خدماتی ـ رفاهی و تفریحی در پارک ملت شهر رزن خبر داد و افزود: عملیات اجرایی این مجتمع با ۵۵ میلیارد ریال در سه فاز  آغاز خواهد شد.

وی با بیان اینکه در این مجتمع خدماتی ـ تفریحی ۲۱ سوئیت اقامتی، دو تالار پذیرایی، رستوران سنتی و یک کافی‌شاپ پیش‌بینی شده است، گفت: این پروژه تا پایان سال ۹۹ به اتمام می‌رسد.

شهردار رزن با بیان اینکه فاز دوم شهر بازی پارک ملت رزن در زمینی به مساحت ۳ هزار متر مربع احداث خواهد شد، گفت: در این شهر بازی تجهیزات جدیدی نصب خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: برای تکمیل این شهربازی که با مشارکت بخش خصوصی احداث خواهد شد پیش بینی می شود ۱۱ میلیارد ریال اعتبار هزینه شود.

عطاری احداث اولین بازارچه شهر رزن در محلی ثابت را از دیگر اقدامات شهرداری در سال جاری عنوان کرد و گفت: این اقدام در راستای توسعه کسب کار در شهر اجرا خواهد شد.

وی اعتبارات بودجه امسال شهر رزن را ۷۸ میلیارد ریال دانست و افزود: پیش‌بینی می‌شود این میزان اعتبار تا ۸۰ میلیارد ریال افزایش داشته باشد.

شهردار رزن خاطرنشان کرد: از این میزان اعتبار پیش‌بینی شده ۴۵ درصد در حوزه عمرانی و ۵۵ درصد در حوزه اعتبارات جاری هزینه خواهد شد.

وی با بیان اینکه سال گذشته بدهی شهرداری رزن به ۵۰ میلیارد ریال رسیده بود گفت: در مدت یک سال گذشته بدهی شهرداری به ۲۹ میلیارد ریال کاهش یافت.

عطاری با بیان اینکه ساماندهی اراضی دور میدان شهدا علاوه بر زیباسازی فضای ورودی شهر رزن درآمد ۱۰۰ میلیارد ریالی را در اختیار شهرداری قرار خواهد داد خاطرنشان کرد: این قسمت یکی از بهترین قسمت‌های شهر رزن است که از زمان شکل‌گیری شهر به صورت بایر مانده است.

وی ادامه داد: تمام فرایند تفکیک و واگذاری اراضی دور میدان شهدای رزن رفع شده است اما به علت مخالفت ۶ نفر از زمین‌داران این بخش در تفکیک آنها با مشکل مواجه شدیم که دنبال رفع آن هستیم.

شهردار رزن خاطرنشان کرد: اگر مشکل معارضین زمین‌های دور میدان شهدا حل شود تا یک ماه آینده این زمین‌ها واگذار و آماده ساخت خواهد شد.

وی از برگزاری نمایشگاه صنایع دستی اقوام مختلف به ویژه صنایع دستی رزن در پارک ملت خبر داد و گفت: این نمایشگاه از فردا گشایش خواهد یافت و فعالیت آن تا ۱۵ روز ادامه خواهد داشت.


0 بار پسنديده شده است


برچسب‌ها, , , ,

گزارش تصویری

سفر وزیر کار به رزن

آخرین اخبار