امروز : جمعه ۲۸ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۳۵
منتشر شده : شهریور ۱۹, ۱۳۹۷ | ۵:۱۴ ب.ظ ­ ­ کد خبر:14002 ­ ­ تعداد بازدید :158 بازدید

مدیر روابط عمومی فرودگاه همدان خبر داد: معطلی طولانی مدت زوار همدانی در فرودگاه مدینه/ برقراری پروازهای مشهد و کیش به‌زودیمدیر روابط عمومی فرودگاه همدان از تأخیر طولانی مدت دو پرواز در فرودگاه مدینه و معطلی چند ساعته زوار همدانی و برقراری مجدد پروازهای مشهد و همدان سخن گفت.
مهدی افتخاری در گفت‌وگو با _رزن جوان، منطقه همدان، توضیح داد: پروازهای برگشتی زائران خانه خدا از ۱۴ شهریور آغاز شده و تا ۲۱ ام همین ماه ادامه دارد و طبق اعلام سازمان حج و زیارت از ۴۲۰۳ زائر همدانی تا کنون ۲۷۰۰ نفر بازگشته‌اند.
وی با بیان اینکه پروازهای زوار با ایرباس ۳۰۰- ۶۰۰ و با ظرفیتی معادل ۲۵۶ نفر صورت می‌گیرد، افزود: ۳۴ کاروان زوار در قالب ۱۷ پرواز طی سفرهای بازگشتی به وطن برمی‌گردند و پروازها تا کنون مشکل خاصی نداشتند به جز دو پرواز که در فرودگاه مدینه به علت نقص فنی دچار تأخیر چندین ساعته شدند.
افتخاری درباره زمان برقراری مجدد پروازهای همدان- تهران، همدان- کیش و همدان- مشهد اظهار کرد: پروازهای تهران در حال حاضر برقرار است گرچه مسافر کم داریم به طوریکه هم‌اکنون پروازها با هواپیما ATR با ظرفیت ۷۲ نفر انجام می‌گیرد.
وی با اعلام اینکه پروازهای کیش و مشهد احتمالا در اوایل مهر آغاز خواهد شد، ادامه داد: البته با توجه به بالا رفتن قیمت بلیط رفت و برگشت باید منتظر ماند تا ببینیم استقبال مردم از پروازها چگونه خواهد بود چرا که قیمت پروازهای رفت و برگشت در گذشته ۵۰۰ هزار تومان بود در حالیکه در قیمت‌گذاری جدید به حدود ۷۰۰- ۸۰۰ هزار تومان رسیده است.
مدیر روابط عمومی فرودگاه همدان درباره تحویل هواپیمای وعده داده شده به استان خاطرنشان کرد: هواپیمایی که قرار بود به همدان فرستاده شود، عملیاتی نشد البته هواپیماها معمولا در اختیار شرکت‌های هواپیمایی قرار می‌گیرد و قالبا به این صورت نیست که مثلا برای فرودگاه همدان هواپیمایی ارسال شود.

انتهای پیام

لینک منبع


0 بار پسنديده شده است


برچسب‌ها, ,

گزارش تصویری

سفر وزیر کار به رزن

آخرین اخبار