امروز : دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۵
منتشر شده : مهر ۱۸, ۱۳۹۷ | ۷:۳۸ ب.ظ ­ ­ کد خبر:19415 ­ ­ تعداد بازدید :43 بازدید

رحیمی و ظریف طلا گرفتند/ مهدوی کیا و خسروانی برنزدر شروع روز پنجم رقابت‌های پاراآسیایی جاکارتا نمایندگان ایران دو طلا و دو برنز کسب کردند.
بازیهای پاراآسیایی

به گزارش خبرنگار اعزامی _رزن جوان از جاکارتا، در شروع رقابت های دوومیدانی بازی‌های پاراآسیایی ۲۰۱۸ در روز پنجم آرزو رحیمی نماینده کشورمان در ماده پرتاب وزنه کلاس F32 با پرتابی به میزان ۴٫۲۷ نخستین مدال طلا را در روز پنجم مسابقات برای کاروان خودباوری و امید به ارمغان آورد تا نخستین مدال ایران در این روز به رنگ زرین طلا باشد.

ظریف هم طلایی شد
تیم ملی پارادوومیدانی کشورمان صبح امروز در ماده دوی ۴۰۰ متر کلاس T13 مسابقات دوومیدانی بازی‌های پاراآسیایی ۲۰۱۸ به یک مدال طلای دیگر دست یافت.
در ماده دوی۴۰۰ متر کلاس T13 مسابقات دوومیدانی بازی‌های پاراآسیایی جاکارتا تیم کشورمان سه نماینده داشت که از جمع آنها امید ظریف صنایع با ثبت زمان۵۱٫۴۰۷  ثانیه پیشاپیش دیگر دوندگان از خط پایان گذشت و طلایی شد

در این بخش سنگوات لامسان از تایلند و آونیل کومار از تایلند به ترتیب با رکوردهای ۵۱٫۹۹۴ و ۵۱٫۹۹۶ ثانیه به مدال‌های نقره و برنز رسیدند. علیرضا فرح و محمد مشهدیان نیز با رکوردهای ۵۲٫۸۹۶ و ۵۴٫۹۸۹ ثانیه چهارم و پنجم شدند.

مهدوی‌کیا به مدال برنز رسید

بانوی پارادوومیدانی‌کار کشورمان موفق به کسب مدال برنز دوی ۴۰۰ متر بازی‌های پاراآسیایی ۲۰۱۸ شد.
مسابقات دوومیدانی بازی‌های پاراآسیایی ۲۰۱۸ از صبح امروز در زمین اصلی ورزشگاه GBK دنبال شد و در ماده دوی ۴۰۰ متر کلاس T13 بانوان عذرا مهدوی‌کیا با ثبت حدنصاب ۰۱:۰۸٫۱۸ موفق به کسب مدال برنز شد. در این ماده مانا ساساکی از ژاپن با رکورد ۰۱:۰۱٫۴۸ اول شد و به مدال طلا رسید. مدال نقره هم به دونده اندونزیایی با رکورد ۰۱:۰۵٫۲۹ اختصاص یافت مهدوی‌کیا به مدال برنز رسید.

خسروانی مدال برنز پرش طول مردان را بر گردن آویخت
پرنده طول کشورمان موفق به کسب مدال برنز رقابت های پرش طول مردان بازی‌های پاراآسیایی ۲۰۱۸ شد.
در ادامه رقابت‌های دوومیدانی بازی‌های پاراآسیایی ۲۰۱۸، امیر خسروانی نماینده کشورمان در ماده پرش طول مردان کلاس T12 به مصاف حریفانش رفت که موفق به کسب مدال برنز شد ،خسروانی با ثبت رکورد ۷٫۰۱ مدال برنز را از آن خود کرد.

نمایندگان ازبکستان با ۷٫۲۲ و مالزی با ۷٫۰۵ مدال های طلا و نقره این ماده را گرفتند.

انتهای پیام

لینک منبع

قالب وردپرس


0 بار پسنديده شده است


برچسب‌ها, ,

گزارش تصویری

سفر وزیر کار به رزن

آخرین اخبار