امروز : دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۴
منتشر شده : مهر ۱۸, ۱۳۹۷ | ۷:۰۱ ق.ظ ­ ­ کد خبر:19305 ­ ­ تعداد بازدید :78 بازدید

مدیر سازمان تعاون روستایی استان همدان خبر داد: توزیع ۲۳ هزار تن کود توسط شبکه‌های تعاونی همدانمدیر سازمان تعاون روستایی استان همدان از توزیع ۲۳ هزار ۱۲۹ تن انواع کودهای شیمیایی توسط شبکه‌های تعاونی روستایی تحت نظارت این سازمان خبر داد.

رضا عباسی در گفت‌وگو با _رزن جوان، منطقه همدان، افزود: ۲۳ هزار و ۱۲۹ تن کود از ۶ ماهه نخست امسال بین بهره‌برداران بخش کشاورزی توسط تعاونی‌های تحت نظارت این سازمان توزیع شده است.

وی ادامه داد: همچنین کودهای ریزمغذی توسط تعاونی‌ها توزیع می‌شود که از ابتدای سالجاری تا کنون ۱۳۵ تن نیز از این کود توزیع شده است.

عباسی تصریح کرد: ۷۰درصد نهاده‌های مورد نیاز کشاورزان توسط شبکه تعاونی‌های روستایی و تولید در سطح استان توزیع می‌شود.

وی یادآور شد: توزیع سموم شیمیایی نیز به میزان ۱۰۰ هزار و ۳۷۵ تن در ۶ ماهه نخست امسال بین کشاورزان انجام شده و میزان توزیع نهاده‌های دامی هم ۲۴ هزار و ۲۸۵ تن بوده است.

توزیع ۳۵۰۰ تن کود توسط اتحادیه تعاونی تولید استان همدان

مدیرعامل اتحادیه تعاونی تولید روستایی استان همدان نیز از توزیع ۳ هزار و ۵۰۰ تن انواع کود شیمیایی توسط این اتحادیه در ۶ ماهه نخست امسال خبر داد.

رضا خزایی در گفت‌وگو با _رزن جوان، افزود: کودهای شیمیایی توزیع شده شامل اوره و سولفات آمونیوم و سوپرفسفات ساده بوده است.

وی ادامه داد: یکی دیگر از وظایف ذاتی این سازمان و تشکل‌های وابسته که در واقع کشاورزان، روستائیان، اعضاء و سهامداران آن هستند، تأمین نهاده‌های کشاورزی است.

خزایی با اشاره به اهمیت تأمین به‌موقع نهاده‌های کشاورزی باکیفیت و دسترسی آسان بهره‌برداران، گفت: تأمین و توزیع کودشیمیایی همچنان ادامه دارد.

انتهای پیام

لینک منبع


0 بار پسنديده شده است


برچسب‌ها, ,

گزارش تصویری

سفر وزیر کار به رزن

آخرین اخبار