امروز : چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۱۸
منتشر شده : مهر ۱۹, ۱۳۹۷ | ۱۱:۲۸ ب.ظ ­ ­ کد خبر:19684 ­ ­ تعداد بازدید :107 بازدید

ارتش با چراغ خاموش در پاکسازی منطقه از داعش نقش تعیین کننده‌ای داردنماینده ولی فقیه در ارتش، نقش ارتش در پاکسازی منطقه از ویروس داعش را تعیین کننده دانست و گفت که شاید در زمان خود این حقایق گفته شود.
محمد حسنی

به گزارش _رزن جوان، حجت الاسلام عباس محمدحسنی در سخنان پیش از خطبه‌های نماز جمعه این هفته تهران با اشاره به ۲۴ مهر ماه سالروز تاسیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش هدف از تاسیس این سازمان را ترویج باورهای دینی میان کارکنان ارتش عنوان کرد و گفت که تا حدود زیادی این هدف محقق شده است.

وی اضافه کرد: ما امروز شاهد ارتش مومن، متدین، ولایی، جهادی، مردمی و انقلابی هستیم که وجودش برای ملت امیدآفرین و برای دشمنان بیم آفرین است.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش ادامه داد: با داشتن این ارتش با غیرت، شجاع، دلاور، جنگاور و مقتدر توصیه من به دشمنان انقلاب این است که با وجود چنین ارتش انقلابی در کنار سپاه پاسداران انقلابی هرگز فکر تجاوز به میهن اسلامی ما را نداشته باشند و اگر این فکر به سرشان زد قبل از ورود به معرکه آخرین عکس یادگاری‌شان را بگیرند چرا که در صورت تجاوز هرگز زنده باز نخواهند گشت.

محمدحسنی با بیان اینکه ارتش ۴۸ هزار شهید مدافع و تعدادی شهید مدافع حرم تقدیم انقلاب کرده، افزود: نقش ارتش با چراغ خاموش در پاکسازی منطقه از ویروس داعش نقش تعیین کننده و برجسته‌ای است که شاید در زمان خود این حقایق گفته شود.

وی با اشاره به بیانات فرمانده کل قوا که ارتش را متدین عنوان کرده و فرمودند جا دارد که ارتش جمهوری اسلامی را حزب الله بنامیم، ادامه داد: اینها نشان می‌دهد حضرت آقا از میزان تدین و دینداری در ارتش رضایت دارند و این برای ما موجب افتخار است.

نماینده ولی فقیه در ارتش همچنین گفت: روزانه بیش از ۱۰۰۰ وعده نماز جماعت پر شکوه در سراسر یگان‌های ارتش اقامه می‌شود که یکی از پر شکوه‌ترین نمازهای جماعت است. همچنین مراسم معنوی اعتکاف ارتش با جمعیتی بالغ بر ۲۰ هزار نفر برگزار می‌شود، در ارتش قریب به ۱۲ هزار نفر حافظ قرآن از یک تا ۳۰ جزء هستند و سالانه هزاران کلاس آموزشی، تربیتی، فرهنگی و سیاسی در یگان‌ها و دو شهر مذهبی قم و مشهد برگزار می‌شود.

محمدحسنی با بیان اینکه دغدغه دینی فرماندهان ارتش از جمله فرمانده کل ارتش نه تنها همسان بلکه بالاتر از سازمان عقیدتی سیاسی است، گفت: سازمان عقیدتی سیاسی ارتش چند مرحله رتبه برتر قرآنی کسب کرده، صدها هیات عزاداری و جلسه قرآنی در حال برگزاری است و برنامه‌های مکتبی سازمان عقیدتی سیاسی با اجرای طرح‌های فرهنگی مصباح با شتاب فزاینده در حال انجام است.

انتهای پیام

لینک منبع

قالب وردپرس


0 بار پسنديده شده است


برچسب‌ها, ,

گزارش تصویری

سفر وزیر کار به رزن

آخرین اخبار