امروز : چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۴۵
منتشر شده : مهر ۱۹, ۱۳۹۷ | ۱۱:۰۰ ب.ظ ­ ­ کد خبر:19670 ­ ­ تعداد بازدید :179 بازدید

از رکورشکنی حسینی در لیگ ایران تا قیمت دو میلیون یورویی بیرانوندیک سایت ترکیه ای با معرفی مجید حسینی به عنوان گرانترین فروش این فصل لیگ ایران،‌ علیرضا بیرانوند را گرانترین بازیکن حال حاضر لیگ ایران دانست.
بازیکنان گران ایرانی

به گزارش _رزن جوان و به نقل از gazetedamga، ترابزون اسپور ترکیه بعد از جام جهانی روی به بازیکنان ایرانی آورد و توانست وحید امیری و سید مجید حسینی را به خدمت بگیرد. امیری البته با مصدومیت در بدو ورود به ترابزون روبرو شد و به همین خاطر تاکنون نتوانسته برای تیمش گلزنی کند ولی حسینی که با کشمکش زیاد در نهایت به ترابزون اسپور پیوست، در خط دفاع عملکرد بسیار خوبی داشته است و باعث شده تا تیم او از ۵ بازی اخیر خود ۱۳ امتیاز کسب کند.

باشگاه برای جذب حسینی ۶۰۰ هزار دلار پرداخت کرد که این رقم بالاترین قیمتی است که یک بازیکن از لیگ ایران به تیم دیگری در این فصل رفته است. این در حالی است که باشگاه شارلوا برای علی قلی زاده ۳۰۰ هزار یورو پرداخت کرد. همچنین مهدی ترابی نیز از این تیم با ۹۶ هزار یورو با تیم پرسپولیس قرارداد امضا کرد.

همچنین گرانترین بازیکن فعلی در لیگ ایران نیز باید علیرضا بیرانوند باشد. بازیکنی که موفق شد پنالتی کریستیانو رونالدو را در جام جهانی مهار کند و ۶ بار نیز در لیگ قهرمانان آسیا موفق به بسته نگه داشتن دروازه خود شده، حدود ۲ میلیون یورو قیمت دارد.

انتهای پیام

لینک منبع

قالب وردپرس


0 بار پسنديده شده است


برچسب‌ها, ,

گزارش تصویری

سفر وزیر کار به رزن

آخرین اخبار