امروز : یکشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۳
منتشر شده : آبان ۱۴, ۱۳۹۷ | ۷:۵۰ ق.ظ ­ ­ کد خبر:26635 ­ ­ تعداد بازدید :65 بازدید

فرمانده سپاه همدان: سهم پاسداران برای زمینه‌سازی ظهور بسیار بالا استفرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان گفت: رسالت بزرگی بر دوش داریم، اربعین زمینه فرج امام زمان(ع) را تهیه می‌کند و سهم پاسداران برای زمینه‌سازی ظهور بسیار بالا است.
به گزارش _رزن جوان، منطقه همدان، سردار مظاهر مجیدی دوشنبه ۱۴ آبان در مراسم تکریم و معارفه مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان، با اشاه به همایش بزرگ اربعین حسینی(ع) اظهار کرد: رسالت بزرگی بر دوش داریم، اربعین زمینه فرج امام زمان(ع) را تهیه می‌کند و سهم پاسداران برای زمینه‌سازی ظهور بسیار بالا است و شاید تا دیروز این مفهوم را درک نمی‌کردیم اما این واقعیت بزرگ در حال شکل‌گیری است.

وی افزود: وظیفه سپاه سنگین شده و باید ظرفیت‌سازی کنیم تا زمینه‌‌ساز فرج باشیم به طوریکه یکی از دغدغه‌های ما فراهم کردن خودسازی‌های درونی است تا بتوانیم در این‌ سکو پرواز قرار بگیریم و زمینه را برای ظهور آماده کنیم

مجیدی عنوان کرد: مأموریت‌های سپاه فقط به دوش فرماندهی نیست تا آنها را پیش ببرد، وقتی حوزه نمایندگی، حفاظت و فرماندهی تعریف شد برای این است که بتوانیم مأموریت را بهتر انجام دهیم.
وی ادامه داد: زمانی می‌توانیم یک مأموریت را به نحواحسن انجام دهیم که این سه حوزه باهم کار را انجام دهند و به طور قطع باهم موفق خواهند بود که خوشبختانه در یکی‌ دو سال گذشته برای سلامت مأموریت و حفظ صیانت از نیرو در کنار هم با مشورت و تفکر هم این کار را انجام دادیم.
فرمانده سپاه استان همدان با بیان اینکه حجت‌الاسلام گنجعلی، مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه استان بسیار زیبا در کنار فرماندهی رسالت خود را انجام داد به طوریکه ابعاد فردی وی بسیار منحصربفرد است و آشنایی ایشان و ملموس بودن این فرد با قرآن برای ما خیلی مهم بود و توانستیم از او بهره ببریم، افزود: وقتی کسی خودش بتواند عملا نهج‌البلاغه و صحبت‌هایی که می‌کند را در وجود خودش پیاده کند اثرگذار است که در این فرد عملا صحبت‌هایی که می‌کرد در وجودش بود.
وی بیان کرد: در کنار او توانستیم در قرارگاه امام علی(ع) کار را پیش ببریم و برای همه فردی دلگرم‌کننده بود و در تمام مأموریت‌ها خودش در منطقه حضور پیدا کرد و اگر حضورش در خط مقدم نبود نمی‌توانستیم این کار را به این خوبی انجام دهیم.
فرمانده سپاه همدان گفت: سعی کردیم حجت‌الاسلام گنجعلی را در همدان نگه داریم اما سپاه تشخیص داد که جای دیگر باید از حضور ایشان استفاده شود.

انتهای پیام

لینک منبع


0 بار پسنديده شده است


برچسب‌ها, ,

گزارش تصویری

سفر وزیر کار به رزن

آخرین اخبار