امروز : یکشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۷
منتشر شده : آبان ۱۷, ۱۳۹۷ | ۷:۵۹ ق.ظ ­ ­ کد خبر:27331 ­ ­ تعداد بازدید :51 بازدید

نماینده همدان: بیمارستان اکباتان همدان به زودی افتتاح می شودنماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی گفت: بیمارستان اکباتان به زودی به بهره برداری خواهد رسید.
به گزارش _رزن جوان، منطقه همدان، حمیدرضا حاجی بابایی در جمع دانشجویان نخبه استان همدان اظهارکرد: احداث دو بیمارستان اکباتان و امام خمینی(ره) با اعتبار ملی به عنوان مدرنترین بیمارستانها در مجلس هفتم مصوب شد که کلنگ بیمارستان اکباتان همان زمان زده شد و با پیگیریهای صورت گرفته بیمارستان اکباتان درآینده نزدیک به بهره برداری خواهد رسید.
وی درباره بیمارستان امام (ره) نیز گفت: این بیمارستان از گردونه خارج شده بود که در جلسات متعددی که با وزیر بهداشت و معاونان وی داشتیم، در مجلس احداث این بیمارستان را با ردیف ملی با عنوان بیمارستان بزرگ و فوق تخصصی ۱۰۰۰تختخوابی مصوب کردیم که به زودی کلنگ زنی خواهد شد در این راستا باید از تلاش های استاندار و سایر مسئولان تشکر داشته باشیم.
حاجی بابایی به لزوم ایجاد دانشگاه علوم پزشکی در دانشگاه آزاد همدان نیز اشاره کرد و یادآور شد: با ایجاد این دانشگاه، بیمارستان آموزشی دانشگاه آزاد همدان نیز احداث خواهد شد که در جایگاه منطقه ای بهداشت و درمان وسلامت همدان بسیار تاثیر گذار است.

انتهای پیام

لینک منبع


0 بار پسنديده شده است


برچسب‌ها, ,

گزارش تصویری

سفر وزیر کار به رزن

آخرین اخبار