امروز : دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۲۹
منتشر شده : آذر ۱۳, ۱۳۹۷ | ۱:۱۸ ق.ظ ­ ­ کد خبر:31230 ­ ­ تعداد بازدید :49 بازدید

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان همدان: «وحدت» ثمره انقلاب استرئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان همدان با بیان اینکه امسال یک ویژگی خاص برای انقلاب است، عنوان کرد: دهه فجر امسال با ۳۹ سال قبل متفاوت است چراکه امسال چهلمین سالگرد انقلاب است.

به گزارش _رزن جوان، منطقه همدان، حجت‌الاسلام سیدحسن فاضلیان سه‌شنبه ۱۳ آذر در ستاد برگزاری چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی استان همدان، اظهار کرد: عدد ۴۰ یک عدد گویا و پرمحتوا در دین اسلام است به طوریکه کلمه اربعین ۴ بار در قرآن ذکر شده و یک بار در قرآن به معنی رشد و بالندگی آورده شده است.

وی با اشاره به نظریه جامعه‌شناسان که جامعه بشری همانند گیاهان رشد و بالندگی دارد، تصریح کرد: براساس سخنان رهبر معظم انقلاب، ۴۰ سالگی انقلاب نشانه پیری نیست بلکه نشانه رشد، نشاط و بالندگی انقلاب است؛ باید نقش خودمان را در این رشد و بالندگی بدانیم و متوجه شویم سهم مان در انقلاب چیست.

فاضلیان با بیان اینکه وظیفه تمامی دستگاه‌ها امسال خطیرتر از سال‌های گذشته است، خاطرنشان کرد: دشمن با صراحت بیان کرد که نباید اجازه دهیم ایران جشن ۴۰ سالگی‌اش را بگیرد.

وی با اشاره به اینکه یکی از ثمرات انقلاب اسلامی، وحدت به‌دور از هرنوع گرایش سیاسی است، افزود: باید همه دست به دست دهند تا امسال این جشن را متفاوت‌تر از سال‌های دیگر بگیریم تا شرمنده مردم و شهدا نشویم.

فاضلیان در رابطه با تعداد کارگروه‌های موجود در استان، بیان کرد: در برش استانی ۲۲ کارگروه وجود دارد که قبلاً به اسم کمیته شناخته می‌شد. تغییر نام در این کمیته به‌معنای افزایش محتوا است همچنین ۱۸ کارگروه نیز در شهرستان‌ها فعال هستند.

انتهای پیام

لینک منبع


0 بار پسنديده شده است


برچسب‌ها, ,

گزارش تصویری

سفر وزیر کار به رزن

آخرین اخبار