امروز : یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۵۷
منتشر شده : آذر ۱۳, ۱۳۹۷ | ۱۰:۴۵ ق.ظ ­ ­ کد خبر:31245 ­ ­ تعداد بازدید :49 بازدید

سرپرست معاونت سیاسی استانداری همدان: هنوز مسئولان عظمت انقلاب را درک نکرده‌اندسرپرست معاونت سیاسی استانداری همدان با الزامی دانستن اهمیت دادن به برگزاری و برنامه ریزی فعالیت های دهه فجر گفت: مسئولان باید دیدشان را وسیع‌تر کنند و دهه فجر را جدی بگیرند چراکه این دهه فرصتی مهم برای بیان افتخارات انقلاب اسلامی دراین ۴ دهه به جهانیان است.
به گزارش _رزن جوان، منطقه همدان، ابوالقاسم الماسی سه‌شنبه ۱۳ آذر در ستاد برگزاری چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی استان همدان، با بیان اینکه عبور موفقیت آمیز از شرایط سخت اقتصادی، تنگناهای ایجاد شده و ترور بسیاری از دانشمندان و افراد برجسته انقلاب ازسوی دشمن در سال‌های نخستین انقلاب، یک افتخار بزرگ است، اظهار کرد: نتیجه جنبشی که حضرت امام(ره) شروع کردند، استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی است اما متأسفانه بسیاری از مردم به ویژه قشر جوان هنوز ماهیت انقلاب و جنگ تحمیلی را درک نکرده اند.
وی با اشاره به اقدامات دشمن برای مأیوس کردن مردم نسبت به مسئولان، بیان کرد: فرصت اندک است و راه طولانی و باید افق‌های بلندی را برای مردم ترسیم کنیم؛ آیا افتخارات گذشته باعث نمی‌شود تا مردم و مسئولان مقابل دشمن بایستند؟ دستاوردهای انقلاب بسیار زیاد است و نباید آنها را فراموش کرد، متأسفانه هنوز خود مسئولان عظمت انقلاب را درک نکرده اند چه رسد به آن‌که بخواهند این عظمت را به گوش جهانیان برسانند.
وی با تأکید بر استفاده از ابزار و شیوه‌های نوین تبلیغاتی برای تأثیرگذاری بر آحاد مردم جامعه اظهار کرد: زمان چاپ بروشور به اتمام رسیده و باید از ابزارهای روز دنیا برای تأثیرگذاری گروه‌های خاص سنی و مردم متناسب با وظیفه هر دستگاه استفاده شود.
الماسی با بیان اینکه براساس فرمایش حضرت امام(ره)، انقلاب اسلامی باید تا زمان ظهور امام عصر(عج) استمرار داشته باشد، مطرح کرد: درحال حاضر بحث استمرار انقلاب وجود دارد، تنها باید عمده تمرکز و فعالیت را به دهه فجر معطوف کرد، دهه فجر یکی از افتخارات بزرگ در این ۴۰ سال است.
سرپرست معاونت سیاسی استانداری مردمی بودن برنامه‌های دهه فجر را الزامی دانست و خاطرنشان کرد: بانگاهی به اعمال امام راحل به راحتی به این نکته می‌رسیم که ایشان برای بیشتر تصمیمات خود از مردم کمک می‌گرفتند؛ گاهی مسئولان تنها برای رفع تکلیف کاری را انجام می‌دهند که این اشتباه است، مسئولان باید مردم را محور اعمال خود قرار دهند. بدون شک درصورت مشارک مردم در برنامه‌های مختلف به‌ویژه دهه فجرشاهد نزدیک شدن مردم به مسئولان خواهیم بود.
الماسی بابیان اینکه برنامه‌های دهه فجر باید یک خروجی مناسب و مردم پسند داشته باشد، مطرح کرد: باید این باور در مردم ایجاد شود که برگزاری جشن‌ها در دهه فجر تنها هزینه پول نیست؛ باید مخاطب شناسی با ابزار نوین برای تأثیرگذاری بر مردم و شناساندن ارزش‌های انقلاب صورت گیرد.
وی با تأکید بر حضور مستقیم مسئولان در بین مردم، اظهار کرد: شرایط جامعه خاص است و دشمن باتمام توان درتلاش است تا بین مردم و مسئولان فاصله ایجاد کند. بهترین راه برای مقابله با این رفتار حضور مسئولان بین مردم است. متأسفانه برخی از مسئولان از حضور دربین مردم امتناع می‌کنند و گاها دسترسی مردم با مسئولان بسیار سخت و دشوار می‌شود. دهه فجر فرصت خوبی است تا مسئولان در کنار مردم قرار بگیرند.

انتهای پیام

لینک منبع


0 بار پسنديده شده است


برچسب‌ها, ,

گزارش تصویری

سفر وزیر کار به رزن
 • رئیس خانه کشاورز همدان: کشاورزان قاچاق را به فروش گندم ترجیح می‌دهند
 • مدیرعامل شرکت شهرک‌های کشاورزی استان همدان : امسال ۳۰هکتار شهرک گلخانه‌ای در همدان احداث می‌شود
 • بخش خصوصی در زمینه توسعه گردشگری همدان سنگ تمام گذاشته است/توجه به صنعت گردشگری و توریسم یک ضرورت است
 • مدیر امور باغبانی جهادکشاورزی همدان: مجتمع گلخانه‌ای امزاجرد در سطح کشور نمونه است
 • بانک کارگشایی همدان در معرض تخریب+تصویر
 • رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی و اداری مجلس مطرح کرد ترس کاخ سفید از سپاه، علت درخواست مذاکره
 • مدیرکل راه و شهرسازی استان همدان: امسال حدود ۲۰ کیلومتر بزرگراه جدید در همدان احداث می‌شود
 • دبیر اجرایی اتحادیه چلوکبابی استان همدان مطرح کرد پلمب واحدهای غیرمجاز فروش آش و حلیم/ افزایش قیمت آش و حلیم در روزهای آینده
 • مدیر کل تعاون ،کار ورفاه اجتماعی استان همدان خبرداد؛ پرداخت بیش از ۳۱۰۰ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال پایدار در همدان
 • رئیس انجمن انبوه‌سازان استان همدان: امکان ارزانی مسکن وجود ندارد
 • آخرین اخبار