امروز : پنج شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۳:۲۰
منتشر شده : دی ۱۵, ۱۳۹۷ | ۱:۳۸ ب.ظ ­ ­ کد خبر:32246 ­ ­ تعداد بازدید :104 بازدید

سرپرست معاون سیاسی و امنیتی استاندار همدان: حوزه جوانان نباید مورد غفلت قرار گیردسرپرست معاون سیاسی و امنیتی استاندار همدان گفت: تلاقی حوزه ورزش و جوانان در یک نهاد نباید باعث کمتر دیده شدن حوزه جوانان شود.

به گزارش _رزن جوان، منطقه همدان، ابوالقاسم الماسی شنبه در آئین تکریم و معارفه مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان، اظهار کرد: هیچ چیز به جز ورزش نمی‌تواند توجه میلیون‌ها نفر را به خود جلب کند به طوری که در طول این سال‌ها شاهد شادکامی‌ها و موفقیت‌های بسیاری بوده‌ایم.

وی با بیان اینکه انسجام و یکپارچگی اجتماعی یکی از کارکردهای ورزش است، عنوان کرد: ورزش بااین جایگاه در ایجاد وفاق ملت‌ها و صلح و دوستی در حوزه‌های مختلف و بین الملل بهره‌های زیادی رسانده و تأثیرات خود را گذاشته است.

سرپرست معاون سیاسی و امنیتی استاندار همدان گفت: باید تمام توان خود را بگذاریم که از این موقعیت استفاده کنیم.

وی با بیان اینکه شور و نشاطی که در مسابقات مختلف داشتیم حاصل تلاش و زحمات فراوان است، عنوان کرد: دولت در این سال ها علی رغم همه مشکلات خوب وارد شده است.

الماسی بااشاره به جمعیت جوان کشور، تاکید کرد: کثرت جمعیت جوان موفقیت های زیادی برای کشور به دنبال دارد به طوری که انرژی بالقوه و بالفعلی است که اگر در هر حوزه وارد شود ان را فعال می کند.

وی اظهار کرد: باید ۳۰ درصد مسئولیت های کشور را به جوانان واگذار کنیم که این مسئله باید از خود دولت آغاز شود.

سرپرست معاون سیاسی و امنیتی استاندار گفت: رسول منعم فردی صادق، ارام و باطمانینه بود که همه تلاش های خود را برای ارتقا ورزش و امور جوانان به کار گرفتند و امیدواریم محسن جهانشیر نیز ادامه دهنده اقدامات شایسته ایشان باشد.

انتهای پیام

لینک منبع


0 بار پسنديده شده است


برچسب‌ها, ,

گزارش تصویری

سفر وزیر کار به رزن

آخرین اخبار