امروز : پنج شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۳:۲۱
منتشر شده : دی ۱۵, ۱۳۹۷ | ۲:۱۷ ق.ظ ­ ­ کد خبر:32238 ­ ­ تعداد بازدید :40 بازدید

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری همدان خبر داد: افزایش ۵ درصدی معاينه فني خودروهاي سنگين در همدانمعاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل ‎‌ و نقل جاده‌ای استان همدان از افزایش ۵ درصدي معاينه فني خودروهاي سنگين از ابتدای سال‌جاری در استان خبر داد.

به گزارش _رزن جوان، منطقه همدان، صفر صادقی راد در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در ۸ ماه نخست امسال ۴۷ هزارو ۱۰۳ معاینه فنی خودروهای سنگین در استان همدان انجام شده که نسبت به مدت مشابه پارسال ۵ درصد افزایش داشته است.

  وی با اشاره به فعالیت ۶ مرکز معاینه فنی در استان، یادآور شد: این تعداد خودرو پس از طي مراحل مختلف آزمون‌هاي ظاهري و مكانيزه، گواهي سلامت فني و زيست محيطي، برگ و برچسب معاينه فني خود را دریافت کرده اند.

صادقی راد با تأکید بر اینکه در راستای بهبود وضعیت نظارت بر عملکرد این مراکز و نیز برخورد به موقع با تخلفات احتمالی اقداماتی از سوی این اداره کل در دستور کار است، افزود: بر اساس تصمیمات گرفته شده، بازدیدهای نظارتی به شکل مستمر و در قالب تیمی به منظور کنترل و نظارت بر عملکرد مراکز معاینه فنی سنگین استان در طول سال انجام می شود.

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان در ادامه به صدور پروانه عبور برای تردد بارهای ترافیکی در طول محورهای مواصلاتی اشاره و خاطرنشان کرد: تعداد پروانه عبور ترافیکی صادر شده استان در ۸ ماهه نخست امسال ۲ هزارو ۲۴۰ مورد بوده که این رقم نسبت به مدت مشابه سال قبل ۲۷ درصد کاهش داشته است.

انتهای پیام

لینک منبع


0 بار پسنديده شده است


برچسب‌ها, ,

گزارش تصویری

سفر وزیر کار به رزن

آخرین اخبار