امروز : پنج شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۳:۳۲
منتشر شده : دی ۱۶, ۱۳۹۷ | ۲:۴۸ ق.ظ ­ ­ کد خبر:32272 ­ ­ تعداد بازدید :76 بازدید

مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان فامنین خبر داد: سالم‌سازی آب فامنین با ۶۰۰ کیلوگرم گاز کلر 

مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان فامنین از رفع ۱۸۵ مورد نشتی در۹ ماهه سال‌جاری با صرف ۱۵ میلیون تومان اعتبارخبر داد.

به گزارش _رزن جوان، منطقه همدان، عیسی احمدی در جمع خبرنگاران، با اشاره به اینکه  در۹ ماهه امسال لایروبی و بهسازی قنات روستای آقاج عملیاتی شد، بیان کرد: این پروژه با پیشرفت فیزیکی ۸۰ درصد در حال انجام است و تاکنون در این رابطه ۱۶۰میلیون تومان هزینه شده است.

وی درادامه با بیان اینکه در بازه زمانی یاد شده حفاری و تجهیز چاه روستای زرقان به عمق ۱۰۴ متر عملیاتی شد، اظهار کرد:این پروژه  در حال حاضر با پیشرفت فیزیکی ۸۵ درصد و هزینه کرد۶۰ میلیون تومان در حال انجام است.

احمدی با اشاره به اینکه تعویض و اصلاح شبکه فرسوده در روستاهای کله سر زرق، طمچی و خماجین نیز در مدت مذکور به انجام رسید،عنوان کرد: لوله‌گذاری چاه فیض آباد به سمت سرواک به قطر ۲۰۰ میلیمتر و عمق ۳ هزارو ۸۰۰ متر با اعتباری افزون بر ۷۰۰ میلیون تومان عملیاتی شد که در حال حاضر ادامه این پروژه با پیشرفت فیزیکی ۴۵ درصد در حال انجام است.  

وی از تعویض ۱۷ الکتروپمپ با اعتباری افزون بر ۵۱ میلیون تومان خبر داد و گفت: همچنین در ۹ ماهه سال جاری تعویض و تعمییر ۶۷ مورد تابلو برق به ارزش ۱۰ میلیون تومان نیز به انجام رسید.

مدیر آب و فاضلاب روستایی شهرستان فامنین با اشاره به تعمییر و لایروبی چاه روستای فیض آباد با هزینه کرد ۳۰ میلیون تومان، یادآورشد: در بازه زمانی یاد شده اجرای خط انتقال روستای چپقلو به طول دو کیلومتر با همکاری “قرارگاه پیشرفت  و آبادانی” و با صرف اعتباری افزون بر ۱۰۰ میلیون تومان  عملیاتی شد.

وی همچنین از احداث مخزن بتنی روستای ینگیجه با صرف ۲۲۰ میلیون تومان اعتبار خبر داد و گفت: این پروژه با پیشرفت فیزیکی ۷۵ درصد در حال انجام است.

احمدی در ادامه ضمن اشاره به رفع ۱۸۵ مورد نشتی در سطح روستاهای تابعه شهرستان فامنین، عنوان کرد: در این رابطه تا کنون ۱۵ میلیون تومان هزینه شده است.

وی با اشاره به تأکید شرکت آبفار بر سالم‌سازی آب تولیدی، خاطرنشان کرد: در راستای سالم سازی آب شهرستان توزیع ۶۰۰ کیلوگرم  گاز کلر به ارزش ۸ میلیون تومان به انجام رسید.

وی در ادامه ضمن اشاره به آبرسانی سیار به ۱۴ روستا در طول ۹ ماهه سال جاری، یادآورشد: در این رابطه امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان فامنین ۷۰ میلیون تومان هزینه کرد.

مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان فامنین همچنین ازتجهیز چاه تجرک و اصلاح شبکه این روستا با صرف اعتباری افزون بر ۱۶۵ میلیون تومان خبر داد و گفت: این پروژه هم اکنون با پیشرفت فیزیکی ۹۵ درصد در حال انجام است.

انتهای پیام

لینک منبع


0 بار پسنديده شده است


برچسب‌ها, ,

گزارش تصویری

سفر وزیر کار به رزن

آخرین اخبار