امروز : سه شنبه ۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۱۹
منتشر شده : دی ۱۶, ۱۳۹۷ | ۲:۴۴ ق.ظ ­ ­ کد خبر:32270 ­ ­ تعداد بازدید :21 بازدید

مدیر سازمان تعاون روستایی استان همدان خبرداد؛ میوه شب عید همدان تأمین شدمدیر سازمان تعاون روستایی استان همدان از تأمین میوه طرح تنظیم بازار ایام پایانی سال در استان خبر داد.

رضا عباسی در گفت‌وگو با _رزن جوان، منطقه همدان، اظهارکرد: بر اساس  ابلاغیه مورخ ۲۰ آذر؛ وزیر محترم جهاد کشاورزی مبنی بر واگذاری مأموریت تنظیم بازار سیب و پرتقال مورد نیاز طرح تنظیم بازار میوه شب عید به سازمان تعاون روستایی،  کمیته استانی طرح تنظیم بازار متشکل از دستگاه‌های اجرایی از جمله استانداری، جهاد کشاورزی، سازمان صنعت، معدن و تجارت تشکیل شده و تا کنون دو جلسه برگزار کرده است.

وی ادامه داد: بر اساس دستورالعمل ذخیره‌سازی سیب و پرتقال مشخصات کیفی محصولات به استان‌ها اعلام شده که میوه استان نیز بر این اساس تأمین می‌شود.

عباسی یادآور شد: خوشبختانه با هماهنگی موجود در استان تجربه  اجرای طرح توزیع میوه ایام پایانی سال در همدان با موفقیت انجام شده که امیدوارم امسال نیز این طرح در استان اثرگذار باشد.

مدیر سازمان تعاون روستایی استان همدان همچنین به حمل میوه سیب و پرتقال طرح تنظیم بازار به سردخانه‌های فنی استان اشاره کرد و گفت: اتحادیه تعاون روستایی مباشر تهیه و تدارک میوه ایام پایانی سال است که قطعا کیفیت میوه را به‌صورت ویژه مد نظر قرار می‌دهد.

توزیع ۱۶ هزار تن آرد توسط شبکه تعاون روستایی در همدان

وی از توزیع ۱۶ هزار تن آرد در استان خبرداد و گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از ۱۶ هزار و ۴۰۰تن آرد روستایی بین روستاییان این استان توزیع شده است.

عباسی تأکید کرد: از ابتدای امسال بیش از ۱۶ هزار و ۴۰۰تن آرد خبازی و خانه‌پزی توسط شبکه تعاون روستایی در تمام روستاهای استان همدان توزیع شده است.

مدیر سازمان تعاون روستایی استان همدان ادامه داد: در راستای خدمات‌رسانی به روستاییان و کشاورزان و همچنین براساس وظایف محوله سازمان تعاون روستایی، شبکه تعاون در سطح شهر و روستاها اقدام به توزیع آرد و کالاهای اساسی می‌کند.

وی با بیان اینکه عمده شرکت‌های تعاونی روستایی عامل توزیع آرد روستائیان هستند، اعلام کرد: خدمات رسانی به کشاورزان و روستائیان از مهم‌ترین فعالیت‌های شبکه تعاونی روستایی استان همدان محسوب می‌شود.

وی گفت: شبکه تعاون روستایی همدان بیش از ۷۸ واحد فروشگاه مصرف روستایی را در روستاهای استان به‌صورت فعال دارد.

مدیر سازمان تعاون روستایی استان همدان هدف از توزیع آرد بین روستاییان را ارائه خدمات بهتر و در راستای حمایت از روستاییان دانست و افزود: از مهمترین مزایای این اقدام تعاونی های روستایی، کاهش رفت و آمد روستاییان، صرفه جویی در وقت و هزینه است.

انتهای پیام

لینک منبع


0 بار پسنديده شده است


برچسب‌ها, ,

گزارش تصویری

سفر وزیر کار به رزن

آخرین اخبار