امروز : پنج شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۳:۰۷
منتشر شده : دی ۱۷, ۱۳۹۷ | ۲:۲۶ ق.ظ ­ ­ کد خبر:32310 ­ ­ تعداد بازدید :42 بازدید

مدیر تنظیم بازار سازمان جهادکشاورزی استان همدان خبرداد؛ کاهش قیمت مرغ در همدانمدیر تنظیم بازار سازمان جهادکشاورزی استان همدان از کاهش ۸۰۰ تومانی قیمت مرغ زنده خبرداد و گفت: قیمت مرغ زنده امروز با کاهش ۸۰۰ تومانی به ۸۶۰۰ تومان رسیده است.

مهدی نجفیان در گفت‌وگو با _رزن جوان، منطقه همدان، با بیان اینکه قیمت مصرف کننده مرغ درحال حاضر ۱۲هزار و ۲۰۰ تومان است، اظهارکرد: روزانه ۹۰ تن مرغ در استان همدان کشتار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه از آذرماه تا کنون ۱۶۲ تن مرغ منجمد در استان همدان توزیع شده است، تصریح کرد: در دی ماه امسال ۲۸ تن مرغ منجمد در استان توزیع شده که قیمت مرغ منجمد برای مصرف کننده ۸۹۰۰ تومان است.

وی با تأکید براینکه جوجه‌ریزی در آذرماه مناسب بوده است،  افزود: در آذرماه یک میلیون و ۹۰۰ قطعه جوجه‌ریزی در استان همدان صورت گرفته که مناسب است و اگر مشکلی در زمینه تأمین خوراک طیور پیش نیاید تولید خوب خواهد بود.

نجفیان با اشاره به اینکه نگرانی ما برای نیمه دی به بعد است، اظهارکرد: جوجه ریزی‌ها امیدوارکننده است و از بحران بازار اسفند کم می‌کند.

مدیر تنظیم بازار سازمان جهادکشاورزی استان همدان از توزیع ۳۳۰ تن گوشت قرمز گرم وارداتی در استان همدان خبرداد و افزود: در دی ماه امسال ۱۱ تن گوشت گرم وارداتی  و ۲۸ تن گوشت منجمد در استان توزیع شده و این توزیع همچنان ادامه دارد.

وی با اشاره به صادرات گوجه‌فرنگی گلخانه‌ای، ادامه داد: از ۲۱ مهر تا کنون ۱۳۷۰ تن گوجه‌فرنگی گلخانه‌ای به عراق و ۱۵۰ تن به کشورهای حاشیه خلیج فارس صادر شده است.

انتهای پیام

لینک منبع


0 بار پسنديده شده است


برچسب‌ها, ,

گزارش تصویری

سفر وزیر کار به رزن

آخرین اخبار