امروز : پنج شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۳:۵۹
منتشر شده : دی ۱۸, ۱۳۹۷ | ۲:۵۴ ق.ظ ­ ­ کد خبر:32348 ­ ­ تعداد بازدید :39 بازدید

معاون راهداری استان همدان خبرداد؛ خرید ۶۲هزارتن شن و نمک برای راهداری زمستانی معاون راهداری استان همدان با اشاره به خرید ۶۲ هزار تن شن و نمک در اجرای طرحخ راهداری زمستانی، گفت: ۵۰ هزار تن شن و ۱۲ هزار تن نمک در اجراي طرح زمستاني و برف‌روبي خريداري شده است.

حمید پرورشی خرم درگفت‌وگو با _رزن جوان، منطقه همدان، از اجرای طرح راهداری زمستانی با هزینه‌ای افزون بر ۹۵ میلیارد ریال تاکنون در استان خبر داد و گفت: با توجه به اجرای طرح راهداري زمستاني، اين اداره كل تاكنون با اعتباري افزون بر ۹۵ ميليارد ريال نسبت به آماده‌سازي برای استقرار اكيپ‌هاي برفروب و نمك پاش در راهدارخانه‌های استان اقدام کرده است.

وی با اشاره به فعالیت و آماده باش ۳۴ راهدارخانه استان در اجرای این طرح، افزود: از این تعداد ۱۷ باب راهدارخانه ثابت، ۸ باب راهدارخانه مركز اداره و همچنين ۹ باب نيز به شکل قرارداد اجاره است.

پرورشی خرم ادامه داد: در این طرح همچنین ۵۱۶ پرسنل و كادر مجرب شامل نيروهاي حجمي و نيروي ثابت و پشتيباني با بهره‌گيري از انواع ماشين‌آلات برفروب و ديگر تجهيزات در خدمت مسافران و استفاده‌كنندگان مشغول خدمت‌رسانی هستند.

پرورشی خرم یادآور شد: در حوزه ماشين آلات نیز تعداد ۲۸۵ دستگاه خودروي راهداري در راهدارخانه هاي استان مستقر شده كه از اين ميزان ۲۱۵ دستگاه ماشين آلات برفروبي سنگين و نيمه سنگين، ۴۴ دستگاه خودروي پشتيباني و۲۶ دستگاه گريدر و تراكتور اجاره اي برای كمك به طرح برفروبي است.

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان همدان تصریح کرد: امیدواریم با بهره‌گيري از توان همه پرسنل راهداري و پشتيباني و هماهنگي ‌هاي انجام شده و حفظ تعامل با ديگر عوامل ذيربط از جمله فرماندهي پليس راه استان، هلال احمر، اورژانس و نيز مديريت بحران بتوانيم زمستاني كاملاً ايمن را فراهم کنیم.

گفتنی است، طرح راهداری زمستانی از ۱۵ آذرماه سال جاری در سطح استان آغاز شده و تا ۱۵ فروردین ماه سال ۹۸ ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام

لینک منبع


0 بار پسنديده شده است


برچسب‌ها, ,

گزارش تصویری

سفر وزیر کار به رزن

آخرین اخبار