امروز : چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۲۳
منتشر شده : بهمن ۱۵, ۱۳۹۷ | ۷:۰۸ ب.ظ ­ ­ کد خبر:32782 ­ ­ تعداد بازدید :66 بازدید

جهانگیری وارد همدان شددقایقی پیش معاون اول رئیس جمهور و هیئت همراه وارد همدان شدند.
به گزارش _رزن جوان، منطقه همدان، دکتر اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور و هیئت همراه با استقبال استاندار و مدیران همراه در فرودگاه همدان روبرو شد تا در سفر یکروزه خود به همدان، به افتتاح و بهره برداری چندین طرح و پروژه مهم صنعتی و تولیدی استان اقدام کند.
جهانگیری امروز در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، از چهار نیروگاه خورشیدی، ۲ واحد صنعتی فروسیلیس، یک کارخانه دارو سازی و یک کارخانه فولاد در استان همدان بهره برداری خواهد کرد.
معاون اول رئیس جمهور در این سفر با حضور در شهرک صنعتی ویان واقع در شهرستان کبودراهنگ، ضمن بازدید و بهره برداری از واحد صنعتی فولاد راد، ۴ نیروگاه خورشیدی ۷ مگاواتی را به طور همزمان در سطح استان افتتاح خواهد کرد.
جهانگیری در ادامه برنامه‌های این سفر یک روزه، کارخانه هگمتان دارو در شهرستان تویسرکان را افتتاح و سپس از شهرک مبل و منبت در شهرستان ملایر بازدید خواهد کرد.
افتتاح ۲ واحد صنعتی فروسیلیس آذرخش و غرب پارس در شهرستان ملایر و شرکت در جلسه شورای اداری استان که با حضور کارآفرینان، نخبگان و جوانان این استان برگزار خواهد شد از دیگر برنامه‌های معاون اول رئیس جمهور در سفر به استان همدان است.

انتهای پیام

لینک منبع


0 بار پسنديده شده است


برچسب‌ها, ,

گزارش تصویری

سفر وزیر کار به رزن

آخرین اخبار