امروز : چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۳۰
منتشر شده : بهمن ۱۶, ۱۳۹۷ | ۵:۰۲ ق.ظ ­ ­ کد خبر:32794 ­ ­ تعداد بازدید :120 بازدید

با حضور معاون اول رئیس جمهور انجام شد؛ افتتاح نیروگاه ۷ مگاواتی و مجتمع فولاد راد همداننیروگاه خورشیدی ۷ مگاواتی شهدای همدان با حضور معاون رئیس جمهور، وزیر نیرو و استاندار همدان افتتاح شد.
به گزارش _رزن جوان، منطقه همدان، احداث این نیروگاه با سرمایه‌گذاری ۸ میلیون یورو توسط شرکت آلمان و ایران از سال ۹۶ آغاز شده بود که امروز با حضور جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور و اردکانیان، وزیر نیرو به بهره‌برداری رسید.
معاون اول رئیس جمهور در ادامه این سفر با حضور در شهرک صنعتی ویان واقع در شهرستان کبودراهنگ به بازدید و بهره برداری از واحد صنعتی فولاد راد همدان پرداخت.
مدیر مجتمع فولاد راد همدان در حاشیه مراسم در جمع خبرنگاران گفت: فاز یک این مجتمع با ظرفیت تولید ۵۰۰ هزار تن میلگرد در سایز ۸ تا ۳۲ و با سرمایه‌گذاری افزون بر ۳۵۰۰ میلیارد ریال و اشتغالزایی ۴۰۰ نفر به طور مستقیم و ۱۵۰۰ نفر به طور غیرمستقیم احداث شده است.
علی‌اکبر یوسفی‌فرد با بیان اینکه فاز دوم مجتمع سال آینده با اشتغالزایی ۳۰۰ تا ۳۵۰ نفر افتتاح می شود، اظهار کرد: فاز دوم به تولید مواد اولیه می پردازد و تغییری در تولید کارخانه رخ نمی دهد.
در ادامه سفر، معاون اول رئیس جمهور برای افتتاح بیمارستان ۸۵ تختخوابی آیت‌الله بهاری با هزینه‌کرد ۳۱۵ میلیارد ریال راهی شهرستان بهار شد.
پس از آن برای افتتاح واحد گندله سازی اسدآباد با ۱۷۰ نفر اشتغالزایی و ۱۲۰۰ میلیارد ریال سرمایه گذاری به اسدآباد خواهد رفت.
جهانگیری در ادامه سفر خود به همدان به شهرستان ملایر رفته و از شهرک صنعتی مبل منبت ملایر بازدید کرده و دو واحد فروسیلیس آذرخش و پارس را افتتاح خواهد کرد.

انتهای پیام

لینک منبع


0 بار پسنديده شده است


برچسب‌ها, ,

گزارش تصویری

سفر وزیر کار به رزن

آخرین اخبار