امروز : چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۲۶
منتشر شده : بهمن ۱۶, ۱۳۹۷ | ۴:۵۳ ق.ظ ­ ­ کد خبر:32790 ­ ­ تعداد بازدید :79 بازدید

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین المللی همدان خبر داد برپایی نمایشگاه تخصصی پوشاک و لوازم آرایشی، بهداشتی در همدانمدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین المللی استان همدان از برپایی نمایشگاه تخصصی پوشاک و لوازم آرایشی، بهداشتی در همدان خبر داد.

حسین رجبیان در گفت و گو با _رزن جوان، منطقه همدان، اظهار کرد : شانزدهمین نمایشگاه محصولات آرایشی و بهداشتی، سلامت و زیبایی و پنجمین نمایشگاه تخصصی پوشاک از تاریخ ۲۱ تا ۲۶ بهمن در محل نمایشگاه های بین المللی استان آغاز به کار می کند.

وی گفت: نمایشگاه محصولات آرایشی بهداشتی و نمایشگاه تخصصی پوشاک در فضایی افزون بر ۵ هزار مترمربع در سالن های ابن سینا، الوند و هگمتانه و همچنین در فضای باز نمایشگاههای سراسر استان برگزار می شود.

رجبیان در ادامه از حضور ۱۵۰ شرکت کننده در نمایشگاه خبر داد و عنوان کرد: این نمایشگاه در حوزه آرایشی، بهداشتی، شوینده و پوشاک آماده ارائه خدمات به هم استانی ها است.

وی با بیان اینکه استقبال مخاطبان در سالهای گذشته باعث رونق این گروه نمایشگاه ها شده است، یادآور شد: نمایشگاه همه روزه از ساعت ۱۵ تا ۲۱ و همچنین در روز جمعه از ساعت ۱۰ تا ۲۱ آماده پذیرایی از مخاطبان است.

انتهای پیام

لینک منبع


0 بار پسنديده شده است


برچسب‌ها, ,

گزارش تصویری

سفر وزیر کار به رزن

آخرین اخبار