امروز : چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۰۷
منتشر شده : بهمن ۱۷, ۱۳۹۷ | ۷:۱۹ ق.ظ ­ ­ کد خبر:32820 ­ ­ تعداد بازدید :71 بازدید

نماینده اسدآباد: پایه حقوق معلم باید بالاتر از کارمند باشدنماینده اسدآباد در مجلس افزایش پایه حقوق معلمان را الزامی دانست و اعلام کرد: پایه حقوق یک معلم باید بالاتر از حقوق تمامی کارمندان کشور باشد .

به گزارش _رزن جوان، منطقه همدان، اکبر رنجبرزاده چهارشنبه ۱۷ بهمن در مراسم فجر فاطمی در اداره‌کل آموزش و پرورش استان همدان، با اشاره به مقام والا و تأثیرگذار معلم در جامعه، گفت: ماندگاری راه انقلاب و تربیت نسل انقلابی منوط بر ارزش گذاشتن و توجه به معلمان است از این‌رو باید تمام تلاشمان را انجام دهیم تا جراحتی بر جامعه معلمان وارد نشود .

وی با بیان اینکه مجلس و دولت توانایی افزایش حقوق و بودجه معلمان را دارند اما در انجام آن مقاومت می‌کنند، افزود: مجلس و دولت برای تعیین بودجه باید معلمان را در اولویت خود قرار دهند چرا که بی توجهی به معلمان نتیجه‌ای جز متضرر شدن دولت و مجلس ندارد به طوریکه با بی توجهی و فاصله گرفتن از معلمان شاهد تربیت افراد نابه‌هنجار و تحمیل خسارات سنگینی به این دو قوه خواهیم بود .

وی چراغ راه آموزش‌وپرورش را سند تحول بنیادین خواند و مطرح کرد: سند ۲۰۳۰ هیچ ارتباطی با فرهنگ جامعه ایران نداشته و سند تحول بنیادین تنها سندی در آموزش‌و پرورش است که توانایی هدایت دانش‌آموزان به راه درست را دارد از این‌رو معلمان تنها  قشری‌ هستند که توانایی اجرایی کردن این سند را به شکل مطلوب دارند .

رنجبرزاده از پرداخت معوقه حق‌التدریس‌ها از ابتدای فروردین ماه خبر داد و یادآور شد: مبلغی حدود ۴۵۰ میلیارد تومان برای پرداخت معوقع حق‌التدریس‌ها درنظرگرفته شده است .

وی در رابطه با افتخارات ایران در ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی، گفت: در ۴۰ سال سپری شده از انقلاب شاهد فراز و نشیب‌های بسیاری در کشور بوده‌ایم؛ مشکلاتی که نه تنها مانع حرکت و پیشرفت ایران به سمت جلو نشده اند بلکه زمینه رشد و شکوفایی ایران در جهان را پدید آورده است .

نماینده مردم اسدآباد در مجلس، انقلاب را اتصال مخلوق با خالق دانست و اظهار کرد: ایران قبل از انقلاب هیچ چیزی جز سرسپردگی به غرب نداشت اما به برکت انقلاب اکنون مردم با رسیدن به خودباوری توانسته اند در مقابل قدرت‌های بزرگ بایستند و از آرمان و باورهای خود دفاع کنند .

وی با بیان اینکه به فضل الهی و با نگاه عمیق فرهنگیان و رهبری این کشور از حملات دشمن بیمه شده است، عنوان کرد: امام خمینی(ره) از بدو بنیانگذاری انقلاب به فکر نابودی قدرت‌های سرطانی یعنی اسرائیل و آمریکا بوده است .

رنجبرزاده با بیان اینکه ملت ایران باید مواظب تفرقه افکنی  و دشمنی‌ها باشند، خاطرنشان کرد: دشمنان قادر به حمله مستقیم و نابودی ایران نیستند از این‌رو با تحمیل تحریم‌ها، فشار اقتصادی، جنگ روانی و تفرقه افکنی در بین مردم سعی بر دلسرد کردن مردم ایران دارند .

وی حضور مجدد میلیونی مردم ایران در راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن را پاسخی کوبنده به سخنان بهوده دشمن دانست و ادامه داد: موقعیت کنونی ایران بسیار استثنایی است به گونه‌ای که دشمنان روزانه به فکر طرح نقشه‌ای برای نابودی ضرر رساندن به کشور بزرگ ایران هستند .

انتهای پیام

لینک منبع


0 بار پسنديده شده است


برچسب‌ها, ,

گزارش تصویری

سفر وزیر کار به رزن

آخرین اخبار