امروز : چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۱۷
منتشر شده : بهمن ۲۱, ۱۳۹۷ | ۷:۲۲ ق.ظ ­ ­ کد خبر:32836 ­ ­ تعداد بازدید :70 بازدید

اجرای ۳۰۰ برنامه به مناسبت دهه فجر در دانشگاه‌های استان همداندبیر کارگروه دانشجویی چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در استان همدان از اجرای بیش از ۳۰۰ عنوان برنامه در دهه فجر در دانشگاه‌‌ها خبر داد.

فاطمه عزیزی هرمز در گفت‌وگو با _رزن جوان، منطقه همدان، بیان کرد: امسال نیز همانند سالیان گذشته افتخار مسئولیت کمیته دانشجویی ستاد دهه فجر استان با اعتماد شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به جهاددانشگاهی، به این نهاد انقلابی سپرده شد.

وی ادامه داد: در همین راستا دو جلسه با حضور معاونان فرهنگی دانشگا‌ه‌های استان و مسئولان نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها برای هماهنگی برگزاری هرچه بهتر مراسم دهه فجر در مراکز آموزش عالی تشکیل شد.

عزیزی با اشاره به اینکه در ایام دهه فجر برخی از دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی استان به حالت نیمه تعطیل بوده و حضور دانشجویان کمرنگ است، اظهار کرد: برنامه‌های گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با تاخر زمانی در دانشگاه‌ها برگزار می‌شود.

معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی همدان با بیان اینکه امسال بر اجرای برنامه‌های گزین، فاخر و تاثیرگذار در دانشگاه‌ها تاکید شده، اضافه کرد: بیش از ۳۰۰ عنوان برنامه به دبیرخانه کارگروه دانشجویی دهه فجر استان رسیده است

انتهای پیام

لینک منبع


0 بار پسنديده شده است


برچسب‌ها, ,

گزارش تصویری

سفر وزیر کار به رزن

آخرین اخبار