امروز : چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۲۶
منتشر شده : بهمن ۲۱, ۱۳۹۷ | ۷:۱۸ ق.ظ ­ ­ کد خبر:32834 ­ ­ تعداد بازدید :65 بازدید

/همه می آییم/ بیانیه مشترک استاندار و نماینده ولی فقیه در استان همدان به مناسبت ۲۲ بهمناستاندار و نماینده ولی فقیه استن همدان از مردم غیور و همیشه در صحنه استان برای حضور با شکوه در راهپیمایی ۲۲ بهمن و خلق حماسه‌ای دیگر دعوت کردند .

به گزارش _رزن جوان،منطقه همدان،و به نقل از روابط عمومی استانداری همدان در این بیانیه مشترک آمده است :

ملت ایران با استحکام تمام ایستاده است و به توفیق الهی در ۲۲ بهمن، چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی را با شکوه بسیار بیشتر از سال‌های قبل برگزار خواهد کرد .

ایران عزیز چهلمین فجر انقلاب را در حالی جشن می گیرد که انوار خورشید پرفروغ انقلاب اسلامی ملت‌های جهان را تحت الشعاع خود قرار داده است. امروز جمهوری اسلامی ایران که نظام شکل گرفته از انقلابی شگرف در عصر حاضر بود نمادی از مقاومت برای همه ملت‌های مظلوم در سراسر دنیاست .

مردم مومن و انقلابی استان همدان هماهنگ و همراه با  مردم ایران اسلامی همواره در تمام صحنه‌ها حضور داشته و به پشتیبانی از نظام جمهوری اسلامی و آرمانهای انقلاب پرداخته و در حمایت از ارزش های اسلامی با تمام توان در صحنه بوده و پشتیبان نظام خواهند بود .

با تبریک فرا رسیدن یوم الله ۲۲ بهمن و تسلیت ایام فاطمیه(س) از مردم شریف و حماسه ساز استان دعوت می کنیم تا با حضور در راهپیمایی وحدت آفرین یوم الله ۲۲بهمن ماه، بار دیگر تجدید میثاق خود با حضرت امام(ره)، رهبر معظم انقلاب و آرمانهای شهدا را به جهانیان نشان دهند و حضوری پرشور تر از گذشته داشته باشند .

انتهای پیام

لینک منبع


0 بار پسنديده شده است


برچسب‌ها, ,

گزارش تصویری

سفر وزیر کار به رزن

آخرین اخبار