امروز : چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۲۷
منتشر شده : بهمن ۲۱, ۱۳۹۷ | ۷:۳۱ ق.ظ ­ ­ کد خبر:32838 ­ ­ تعداد بازدید :64 بازدید

/همه می آییم/ بیست و دوم بهمن؛نقطه اوج وحدت و حضور آکنده از بصیرت ملت ایراننماینده مردم همدان در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه بیسـت و دوم بـهمن ، نــقطـه اوج وحـدت و حضور آکنده از بصیرت و آگاهی ملت است گفت : مردم با وجود همه سختی‌ها پای نظام و انقلاب ایستاده‌اند چرا که از مکتب امام حسین(ع) درس ایستادگی و حماسه آموخته‌اند .

آیت‌الله سیدمصطفی موسوی‌اصفهانی در گفت وگو با _رزن جوان،منطقه همدان، ضمن تبریک چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اظهار کرد: به لطف الهی در طول چهل سال بعد از پیروزی انقلاب اسلامی و به کوری چشم دشمنان ما دستاوردهای عظیم داخلی و به ویژه بین المللی داشته ایم که این ها کتمان ناپذیر است .

وی با اشاره به روند صعودی نفوذ و اقتدار بین المللی کشور در طول چهل سال اخیر بیان کرد: امروز نفوذ و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در بین ملت های منطقه بسیار مشهود است و انشاالله این مساله زمینه ساز ظهور حضرت ولی عصر(ع) و برپایی دولت جهانی ایشان خواهد شد .

موسوی اصفهانی با تاکید به بررسی وضعیت و شرایط قبل و بعد از پیروزی انقلاب اسلامی گفت: استقلال و آزادی در زمان طاغوت با وجود دخالت کشورهای اروپایی در اداره کشور و تصویب لوایحی به نفع خود بی معنا بود اما امروزه کشور استقلال سیاسی دارد و مردم و دولتمردان در خط رهبری حرکت می کنند .

وی با اشاره به کسب رتبه های برتر علمی در جهان و بالارفتن سطح معلومات افراد جامعه افزود: اوایل پیروزی انقلاب اسلامی پزشکان هندی برای معالجه مردم به ایران می آمدند اما بعد از گذشت ۴۰ سال ایران به یکی از قطب های پزشکی و سلامت جهان تبدیل شده است .

نماینده مردم همدان در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه  پرچم مقدس انقلاب اسلامی در کشورهای دیگر به اهتزاز درآمده که این موضوع نشان از حقانیت گفتمان این انقلاب دارد عنوان کرد:۸ سال دفاع مقدس در برابر دشمن تا دندان مسلح و حضور پیوسته پیر و جوان در جبهه ها و پیروی از رهبر کبیر انقلاب یکی دیگر از دستاوردهای بزرگ انقلاب است .

وی با بیان اینکه با استقامت مردم و پیروی از رهنمودهای امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری، جمهوری اسلامی روز به روز در ابعاد مختلف پیشرفت کرده ،گفت: نادانی، قصور و خیانت برخی از مسئولان به مشکلات اقتصادی و تحریم های دولت خار آمریکار دامن زده است .

  موسوی اصفهانی بااشاره به حماسه آفرینی شهدای مدافع حرم در بیرون کردن داعش از عراق و سوریه بیان کرد: حضور حماسی و وحدت‌بخش مردم ایران در راهپیمایی باشکوه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در سراسر میهن اسلامی ایران برای عموم مردم و سیاستمداران دنیا، معنایی متفاوت خواهد داشت که برای دوستان مایه نشاط و امید و برای دشمنان زبون این انقلاب مایه یاس و ناامیدی است .

وی تصریح کرد: جمهوری اسلامی و ملت عظیم‌الشان ایران با سربلندی در مصاف راهبردی و تاریخ‌ساز با نظام سلطه و استکبار، روند تکاملی و حرکت به سمت آرمان‌های بلند و تمدن‌ساز خود را پویاتر از هر مقطع تاریخی تداوم بخشیده و به کوری چشم دشمنان، چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را  با شکوه‌تر از  همیشه جشن می‌گیرند .

موسوی اصفهانی با بیان اینکه بیسـت و دوم بـهمن ، نــقطـه اوج وحـدت و حضور آکنده از بصیرت و آگاهی ملت است گفت: با توجه به شرایط موجود قطعا شاهد حضور پررنگ عموم مردم ایران اسلامی به ویژه مردم استان همدان در سالروز پیروزی انقلاب اسلامی خواهیم بود .

 

 

 

انتهای پیام

لینک منبع


0 بار پسنديده شده است


برچسب‌ها, ,

گزارش تصویری

سفر وزیر کار به رزن

آخرین اخبار