امروز : سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۰۶
منتشر شده : اسفند ۱۸, ۱۳۹۷ | ۱۰:۲۰ ق.ظ ­ ­ کد خبر:33060 ­ ­ تعداد بازدید :57 بازدید

امام جمعه جدید همدان: سیاست‌های کلی درباره استان همدان استخراج شده استنماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه جدید همدان با بیان اینکه نمازجمعه باید قرارگاه فرهنگی استان باشد، گفت: سیاست‌های کلی درباره استان همدان استخراج و برنامه‌هایی تدوین شده است.

حجت‌الاسلام والمسلمین حبیب‌اله شعبانی در گفت‌وگو با _رزن جوان، منطقه همدان، اظهار کرد: استان همدان یکی از بهترین استانها از نظر تدین مردم، اعتقادات و بافت سنتی و مذهبی است.

وی با بیان اینکه استان همدان دارای تاریخچه و گذشته بسیار روشنی است، تصریح کرد: همدان استانی با ظرفیت‌های بسیار خوبی است اما امکان دارد گاهی به آسیب‌هایی مبتلا شده باشد که لازم است این آسیب‌ها مطالعه شود.

شعبانی با اشاره به آشنایی خود با استان همدان، یادآور شد: با مسائل سیاسی استان، توده مردم و جریانات مختلف آشنایی نسبی خوبی دارم و برآورد بنده از استان این است که همدان استانی خوب با جوان ها و ظرفیت‌های خوب است که باید مطالعه شود تا تحولاتی در این استان رقم بخورد.

وی در معرفی خود عنوان کرد: عمده فعالیت‌های گذشته بنده در زمینه‌های علمی، تدریس در حوزه و دانشگاه، نوشتن مقالات و مطالعاتی در زمینه حقوقی،سیاسی و فقهی وفلسفی بوده است.

امام جمعه جدید همدان بیان کرد: فعالیت‌های فرهنگی زیادی در همدان داشته و در سال ۸۷ به عنوان جوان منتخب فعال فرهنگی استان همدان معرفی شده‌‌ام.

به‌گزارش _رزن جوان، حجت‌الاسلام والمسلمین حبیب‌اله شعبانی در سال ۱۳۵۶ در روستای بهادربیگ شهرستان بهار به دنیا آمد و پس از طی دروس کلاسیک وارد مدرسه علمیه زنگنه همدان شد. وی دارای مدرک سطح ۳ (کارشناسی ارشد) حقوق و همچنین  مدرک سطح ۴(دکتری) فقه و اصول است.

حجت‌الاسلام والمسلمین حبیب‌اله شعبانی با دریافت حکم از سوی مقام معظم رهبری به عنوان نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان معرفی و هفته آینده نمازگزاران همدانی به امامت وی نماز جمعه را اقامه خواهند کرد.

لازم به ذکر است؛ آیت الله غیاث الدین طه محمدی، امام جمعه ۷۱ ساله همدان در راستای جوانگرایی پس از ۱۴ سال از سمت خود کناره‌گیری کرد و بزودی حجت الاسلام والمسلمین حبیب اله شعبانی به جای ایشان روی کار خواهد آمد.

انتهای پیام

لینک منبع


0 بار پسنديده شده است


برچسب‌ها, ,

گزارش تصویری

سفر وزیر کار به رزن

آخرین اخبار