امروز : جمعه ۱۵ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۶:۳۳
منتشر شده : اسفند ۱۸, ۱۳۹۷ | ۷:۱۴ ق.ظ ­ ­ کد خبر:33056 ­ ­ تعداد بازدید :90 بازدید

مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای استان همدان: تمامی محورهای مواصلاتی استان باز است/احتمال کولاک در برخی گردنه‌های استانمدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای استان همدان با تأکید براینکه تمامی محورهای مواصلاتی استان باز است، گفت: با وجود بارش برف سنگین شب گذشته  تمامی محورها برف‌روبی و بازگشایی شده است.

مصطفی پناهنده در گفت‌وگو با _رزن جوان، منطقه همدان، با بیان اینکه درحال حاضر درهیچ‌یک از راه‌های استان بستن زنجیر چرخ ضروری نیست، اظهارکرد: مردم باید نکات ایمنی را رعایت کنند و در سفرهای زمستانی تجهیزات و زنجیرچرخ به همراه داشته باشند.

وی با اشاره به بازگشایی راه‌های روستایی استان همدان، تصریح کرد: از شب گذشته تمامی محورهای روستایی بازگشایی شده و مشکل خاصی در این باره گزارش نشده است.

وی از روستائیان خواست در صورت وجود مشکل در راه‌ها با تلفن ۱۴۱ تماس بگیرند و افزود: گردنه‌های استان همدان باز است و ممکن است در برخی گردنه‌ها از جمله اسدآباد، دخان، زاغه و گرمک احتمال مه گرفتگی و کولاک سطحی در کف جاده وجود داشته باشد.

پناهنده با بیان اینکه در عملیات راهداری شب گذشته ۲۸۴ دستگاه ماشین‌آلات راهداری فعال بودند، خاطرنشان کرد: در عملیات راهداری به طور میانگین در هر کیلومتر ۱٫۲ تن شن، ماسه و نمک مصرف شده است.

مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای استان همدان با تأکید براینکه اجازه ندادیم  هیچ راننده‌ای در راه‌های استان بماند، اظهارکرد: تا جایی که امکان داشت اجازه ندادیم در راه مانده‌ای در محورهای استان داشته باشیم و نیروهای راهداری خودروهای گرفتار در برف را به نقاط امن جابه جا کردند.

 

انتهای پیام

لینک منبع


0 بار پسنديده شده است


برچسب‌ها, ,

گزارش تصویری

سفر وزیر کار به رزن

آخرین اخبار