امروز : سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۱۶
منتشر شده : اسفند ۲۰, ۱۳۹۷ | ۷:۳۳ ق.ظ ­ ­ کد خبر:33082 ­ ­ تعداد بازدید :64 بازدید

کمپین «نه به آجیل»؛ مؤثر در کاهش قیمتمعاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان درباره تشکیل کمپین «نه به آجیل» در استان، گفت: کمپین خوبی بوده و به طور قطع تأثیرگذار است، خوشبختانه رفتار مردم به سمت کاهش تقاضا و مدیریت رفته است و اگر مردم در مواقع کمبود تقاضای خود را مدیریت کنند بازار قادر نخواهد بود بهره‌برداری کند.

توزیع گسترده مرغ در روزهای آینده

علیرضا شجاعی در گفت‌وگو با _رزن جوان، منطقه همدان، از توزیع گسترده مرغ در روزهای آینده در بازار همدان خبر داد و گفت: از روزهای آینده مرغ به نرخ ۱۲هزار و ۵۰۰ تومان در بازار همدان عرضه می‌شود.

وی با بیان اینکه قیمت مرغ در همدان جزو یک سوم پایین قیمت مرغ در کشور است، اظهار کرد: مرغ ۱۲هزار و ۵۰۰ تومانی در تمامی واحدهای عرضه گوشت و مرغ توزیع می‌شود تا نرخ مرغ در کل استان از این مبلغ بیشتر نشود.

افزایش ۱۲ تا ۲۰ درصدی قیمت شیرینی در همدان

وی در ادامه از افزایش قیمت شیرینی در همدان خبر داد و تصریح کرد: قیمت ۷۲ قلم شیرینی نسبت به ۲ سال گذشته بین ۱۲ تا ۲۰درصد افزایش یافته است.

معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان عنوان کرد: نرخ‌های جدید شیرینی به اتحادیه ابلاغ شده و قرار است در قنادی‌های سطح استان نصب شود.

توزیع روزانه ۵۰ تن شکر در همدان

شجاعی همچنین با اشاره به توزیع روزانه ۵۰ تن شکر در همدان ادامه داد: شکر در سطح وسیع در بسته‌های ۹۰۰گرمی، یک کیلو و ۸۰۰ گرمی و یک کیلو و ۲۰۰ گرمی در فروشگاه‌های بزرگ همدان توزیع می‌شود.

وی درباره کمبود شکر در بازار، یادآور شد: همدان استانی مصرف‌کننده است و استان‌های بزرگ برای کشور تعیین تکلیف می‌کنند به طوریکه در مقطعی با اقدامات افرادی سودجو انبارهای شکر خالی شد اما دولت با تزریق شکر بازار را به سمت کاهش قیمت برد.

کشف انبارهای شکر در همدان

معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان با تأکید بر اینکه با سودجویان مقابله می‌کنیم، تأکید کرد: با بازرسی و کشف انبارهای شکر و همچنین توزیع وسیع شکر از سوی دولت بازار شکسته خواهد شد.

توزیع قند از امروز

شجاعی از توزیع قند در بسته‌بندی‌های ۵ کیلویی خبر داد و یادآور شد: از امروز قند در بسته‌های ۵ کیلویی به قیمت هر کیلوگرم ۴۳۰۰ تومان عرضه خواهد شد به طوریکه برنامه توزیع روزانه ۸۰ تن قند را در استان داریم.

انتهای پیام

لینک منبع


0 بار پسنديده شده است


برچسب‌ها, ,

گزارش تصویری

سفر وزیر کار به رزن

آخرین اخبار