امروز : سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۳۱
منتشر شده : اسفند ۲۱, ۱۳۹۷ | ۷:۲۹ ق.ظ ­ ­ کد خبر:33094 ­ ­ تعداد بازدید :58 بازدید

شهردار همدان: سیاست شهرداری همدان سالم سازی محیط است/تخلفی در جذب نیرو های شهرداری رخ نداده استشهردار همدان با اشاره به فعال سازی خدمات الکترونیک شهرداری، گفت: خدمات شهرداری در حوزه‌های مختلف نرم افزاری خواهد شد تا از تخلفات احتمالی جلوگیری شود.

عباس صوفی در گفت‌وگو با _رزن جوان، درباره گفته یک عضو شورای شهر درخصوص رشوه خواری و تخلف در شهرداری، اظهارکرد: سیاست شهرداری همدان سالم سازی محیط است و این موضوع را ثابت کرده‌ایم.

وی تصریح کرد: در راستای تسهیل امور مردم و همچنین جلوگیری از هرگونه تخلف حوزه‌های نرم افزاری شهرداری فعال شده  است تا مردم از طریق الکترونیک به خدمات مورد نیاز خود دسترسی پیدا کنند.

صوفی با تأکید براینکه اعتقاد دارم غالب مدیران و کارشناسان شهرداری همدان سالم هستند، افزود: غالب نیروهای شهرداری سالم و زحمت‌کش هستند اما هر سازمانی که با مباحث مالی همراه باشد ممکن است تخلفاتی نیز رخ دهد.

شهردار همدان درباره سلیقه‌ای بودن جذب نیرو در شهرداری و تخلف در جذب نیرو نیز تأکید کرد: در زمان مدیریت بنده هیچ نیرویی جذب شهرداری نشده است و در زمان مدیران قبل صورت گرفته است.

وی عنوان کرد: تخلفی در جذب نیروهای شهرداری همدان اتفاق نیفتاده است و مدیران وقت با توجه به اختیاراتی که داشتند اقدام به جذب نیرو کرده‌اند.

 

انتهای پیام

لینک منبع


0 بار پسنديده شده است


برچسب‌ها, ,

گزارش تصویری

سفر وزیر کار به رزن

آخرین اخبار