امروز : سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۲۴
منتشر شده : اسفند ۲۲, ۱۳۹۷ | ۷:۴۰ ق.ظ ­ ­ کد خبر:33104 ­ ­ تعداد بازدید :37 بازدید

معاون خدمات شهری شهرداری همدان خبرداد؛ توزیع میوه شب عید از ۲۵ اسفند آغاز می‌شود
 

معاون خدمات شهری شهرداری همدان از توزیع میوه شب عید در ۴۲ نقطه از شهرهمدان خبرداد و گفت: توزیع  میوه دولتی در غرفه‌های توزیع میوه نوروزی در ٤٢ نقطه شهر از ٢٥ اسفند ماه مطابق نرخ مصوب در ستاد تنظیم بازار آغازخواهد شد.

وحید علی‌‍ضمیر در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه توزیع میوه شب عید تا ۱۵ فروردین ماه ادامه دارد ، اظهارکرد: میوه شب عید با کیفیت و قیمت مناسب بدون هیچ کم و کاستی عرضه می‌شود، بنابراین تمامی تدابیر لازم برای این بخش از سوی شهرداری با همکاری سازمان صنعت، معدن و تجارت، اتحادیه مربوطه و تعاون روستایی اندیشیده شده است.

وی تصریح کرد: از محل های عرضه میوه در طی ایام نوروز توسط تیم بازرسی سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فراورده های کشاورزی به همراه نمایندگان اتاق اصناف و تعزیرات، نظارت و بازدید مستمر به‎عمل می‌آید، بنابراین از شهروندان عزیز درخواست می‌شود در صورت مشاهده هر گونه تخلف ، موضوع را با سامانه تلفنی ۱۳۷ در میان بگذارند.

علی‌ضمیر با اشاره به ساماندهی مشاغل شهری، افزود: همچنین سازمان ساماندهی مشاغل شهری با ایجاد غرفه‌هایی در سطح شهر از ١٥ اسفند ماه برای عرضه محصولات شب عید مانند ماهی قرمز و سبزه  فضای شهر را نوروزی کرده است.

معاون خدمات شهری شهرداری همدان از عرضه کالاهای اساسی در فروشگاه‌های شهروند خبرداد و خاطرنشان کرد: فروشگاه‌های شهروند کد ٤، ٢،١، ٦با طرح ویژه عرضه کالا های اساسی و گوشت قرمز و مرغ منجمد با قیمت دولتی و اعمال تخفیف ١٥ درصدی در اجناس در تأمین نیاز شهروندان برای خرید فعال است.

 

 

انتهای پیام

لینک منبع


0 بار پسنديده شده است


برچسب‌ها, ,

گزارش تصویری

سفر وزیر کار به رزن

آخرین اخبار