امروز : سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۳۱
منتشر شده : اسفند ۲۲, ۱۳۹۷ | ۷:۲۷ ق.ظ ­ ­ کد خبر:33098 ­ ­ تعداد بازدید :60 بازدید

‍ سرپرست اداره کل پدافند غیرعامل استانداری: پروژه‌های عمرانی و طرح‌های توسعه شهری پیوست پدافند غیرعامل داشته باشدسرپرست اداره کل پدافند غیرعامل استانداری با اشاره به مستندات قانونی در برنامه‌های توسعه کشور و دستورالعمل‌های صادره، گفت: تمامی پروژه‌های عمرانی که از محل اعتبارات استانی اعتبار می‌گیرند و همچنین طرح‌های توسعه شهری و طرح‌های موضوعی باید پیوست پدافند غیرعامل داشته باشند.

 عبدالله امیری در گفت‌وگو با _رزن جوان، منطقه همدان، با تأکید بر رعایت الزامات و ملاحظات پدافند غیرعامل که توسط شورای عالی معماری و شهرسازی تدوین و ابلاغ شده است، اظهار کرد: طی جلسات متعددی که با سازمان نظام مهندسی و دستگاه‌های دولتی داشته‌ایم به دنبال اجرایی کردن ملاحظات پدافند غیرعامل هستیم.

وی با اشاره به برگزاری ۲۸۰ کارگاه آموزشی و ۷۰ همایش در سال‌جاری، تصریح کرد: در این کارگاه‌ها بیش از ۲۸ هزار نفر از آحاد جامعه در حوزه پدافند غیرعامل آموزش دیده‌اند.

امیری خاطرنشان کرد: مصون سازی و ایمن سازی و ایمن سازی جامعه در مقابل آسیب ها و تهدیدات های غیر طبیعی و افزایش تاب آوری از وظایف اصلی اداره کل پدافند غیرعامل است که برنامه های مناسبی برای این امر تدوین و اجرائی شده است.

سرپرست اداره کل پدافند غیرعامل استان همدان با اشاره به ابلاغ سیاست‌های کلی نظام در حوزه پدافند غیرعامل در ۱۳ بند توسط مقام معظم رهبری و تأکید ایشان بر اجرائی کردن این سیاست‌ها و همچنین ضرورت پدافند غیرعامل تدوین برنامه توسط  دستگاه‌های اجرائی عضو شورا بر اساس سیاست‌های مذکور را برای سال ۹۸ خواستار شد.

انتهای پیام

لینک منبع


0 بار پسنديده شده است


برچسب‌ها, ,

گزارش تصویری

سفر وزیر کار به رزن

آخرین اخبار