امروز : شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۲۷
منتشر شده : اسفند ۲۹, ۱۳۹۷ | ۱۰:۳۱ ق.ظ ­ ­ کد خبر:33150 ­ ­ تعداد بازدید :45 بازدید

پیام تبریک استاندار همدان به مناسبت آغاز سال نواستاندار همدان با صدور پیامی آغاز سال نو را به مردم استان همدان تبریک گفت.

به گزارش _رزن جوان،منطقه همدان و به نقل از روابط عمومی استانداری متن پیام سید سعید شاهرخی،استاندار همدان به این شرح است:

به نام خدای مهربان،خدای تغییر دهنده حالت های به احسن الحال

خداوند بزرگ را شاکرم که تحول در طبیعت و فصل ها را به عنوان نشانه ای از قدرت لایزال الهی و پایایی و پویایی زندگی قرار داد تا تحول فصول و بهار طبیعت،آغاز و بهانه ای برای تغییر نگرش و منش و فرصتی مغتنم جهت استعانت از خداوند باری تعالی باشد و انسان ها را مشمول《حول حالنا الی احسن الحال》نموده و بندگانش را بع سمت بهترین ها هدایت فرماید.

حلول سال نو و تقارن آن با ولادت امام علی(ع)را به ملت شریف و محب اهل بیت(ع) ایران اسلامی به ویژه هم استانی های متدین و فرهیخته،تبریک عرض می نمایم و از درگاه خداوند متعال،سالی سرشار از خیر و برکت و توفیق و تندرستی برای همگان مسالت می نمایم.

همدان در سال ۹۷ به رغم مشکلات و فشارهای بسیاری که دشمنان اسلام برای برهم زدن برنامه های ایران اسلامی و سد راه پیشرفت و توسعه کشور داشتند،توانست سال خوبی و پرتوفیقی را سپری کند.

اوج این برنامه ها که نشانگر شکست دشمنان در انزوای ایران اسلامی بود،میزبانی از سفرا،وزرا و مدیران شرکت ها،گردشگران و سرمایه گذاران خارجی در استان در قالب دو برنامه همدان پایتخت گردشگری آسیا و نشست مجمع جهانی گردشگری UNWTOو برنامه های جانبی این دو رویداد مهم در سال ۲۰۱۸ در همدان بود.

همدان در سال ۹۷ به مناسبت میزبانی رویدادهای ۲۰۱۸ در حوزه گردشگری بسیار خوش درخشید اما این پایان کار نیست و در سال ۹۸ برنامه های آغاز شده ادامه خواهد یافت و ما سال ۲۰۱۹ میلادی را در همین مسیر قدم برخواهیم داشت و تلاش خواهیم کرد در سال ۲۰۲۰ میلادی همدان با توجه به شایستگی ها،میزبان اجلاس جهانی طبیعت گردی باشد.

در این فرصت از همه گردشگران داخلی و خارجی در تعطیلات نوروزی برای حضور در همدان اولین پایتخت سرزمین مقتدر ایران و پایتخت گردشگری آسیا در سال ۹۷،دعوت می نمایم و امیدوارم خاطرات خوبی از پایتخت تاریخ و تمدن ایران با خود ارمغان برند.

در پایان از همراهی و همکاری خوب مردم استان در راستای اجرای اهداف نظام و برنامه های دولت و وحدت و همدلی مسئولان استان صمیماته سپاسگزارم و امیدواریم این همراهی و فضای اتحاد در سال ۹۸ نیز استمرار یابد و به مردم عزیز نیز اطمینان می دهم که مدیران استان تمام توان خود را در جهت خدمت رسانی به ایشان بکار گرفته و قدردان محبت ها و همراهی خواهند بود.

نوروزتان خجسته باد

انتهای پیام

لینک منبع


0 بار پسنديده شده است


برچسب‌ها, ,

گزارش تصویری

سفر وزیر کار به رزن

آخرین اخبار