امروز : چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۴۹
منتشر شده : فروردین ۲۱, ۱۳۹۸ | ۲:۴۵ ق.ظ ­ ­ کد خبر:33222 ­ ­ تعداد بازدید :51 بازدید

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) همدان: حرکت آمریکا وحدت و همدلی مردم و مدیران را در پی داشت فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) همدان گفت: این حرکت دشمن باعث ایجاد وحدت و همدلی بین مردم و مدیران شد و حرکت نمادین نمایندگان در مجلس نشان از تودهنی به آمریکا و استکبار جهانی بوده است.

به گزارش خبرگزاری _رزن جوان منطقه همدان، سردار مظاهر مجیدی ظهر سه شنبه در جمع اصحاب رسانه اظهار داشت: نتیجه عملکرد ۴۰ ساله سپاه که همواره در کنار مردم، رهبری، نیروهای مسلح انجام وظیفه می کردند و دشمن در طول این مدت هرچه برنامه ریزی و طراحی کرد، سپاه یکی از نهادهای مقدسی بود که کنار دشمن ایستاد و امروز این حرکت رییس جمهور آمریکا نشان داد که سپاه همواره حرکت انقلابی صحیح در جمهوری اسلامی بود.

 وی افزود: جمله معروف شهید بهشتی که فرمود “به آمریکا بگویید از ما عصبانی باش و از عصبانیت بمیر این را نشان می دهد که دشمن از سپاه و این حرکت انقلابی که در مقابل آنها ایستاده، عصبانی است.

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) همدان بیان کرد: مقام معظم رهبری نیز بارها فرمودند که هربار دشمن از شماها تعریف کرد مطمئن باشید که در کارتان اشکال وجود دارد و هربار که عصبانی بود بدانید که کار شما صحیح بوده است و امروز افتخار می کنیم در روز ولادت با سعادت امام حسین(ع) یک بار دیگر سپاه، بسیج و همه مردم این افتخار را دارند که با قدرت در مقابل استکبار صف آرایی کنند و بایستند.

وی ادامه داد: امروز کلیه مدیران اجرایی استان در سپاه حضور پیدا کرده و اعلام کردند که ما در کنار سپاه هستیم.

مجیدی تاکید کرد: باوجود اینکه سبزپوشان نماد سپاه هستند ولی عموم مردم و مدیران همه پاسدار انقلاب هستند و هرکسی به سهم خود از انقلاب دفاع می کند.

وی عنوان کرد: این حرکت آمریکا برای حفظ جایگاه و موقعیت دست نشانده خود یعنی همان اسرائیل در منطقه است تا جایی که مقام معظم رهبری فرمودند تا ۲۵ سال آینده اثری از اسرائیل باقی نخواهد ماند و آمریکایی ها به دنبال حفظ اسرائیل در منطقه هستند.

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) همدان با بیان اینکه پاسخ آمریکا را مردم خواهند داد، عنوان کرد: سپاه به عنوان کوچکترین عضو جامعه همواره در کنار مردم بوده و مردم در شرایط و موقعیت‌های مختلف همچون راهپیمایی‌ها و تجمعات پاسخ آمریکا را داده اند.

 


انتهای پیام

لینک منبع


0 بار پسنديده شده است


برچسب‌ها, ,

گزارش تصویری

سفر وزیر کار به رزن

آخرین اخبار