امروز : چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۱۹
منتشر شده : فروردین ۲۱, ۱۳۹۸ | ۴:۳۹ ب.ظ ­ ­ کد خبر:33248 ­ ­ تعداد بازدید :31 بازدید

فرمانده سپاه همدان: آمریکا از برملا شدن برنامه‌ریزی‌هایش توسط سپاه، عصبانی استفرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان با بیان اینکه آمریکا به علت برملا شدن برنامه ریزی هایش توسط سپاه عصبانی است، گفت: در پی اقدام توهین آمیز آمریکا به سپاه یک بار دیگر وحدت و همدلی مردم ایران به جهان ثابت شد.
به گزارش _رزن جوان، منطقه همدان، سردار مظاهر مجیدی چهارشنبه ۲۱ فروردین در دیدار اصحاب رسانه با فرمانده سپاه انصار الحسین(ع) استان همدان، در پی اقدام خصمانه آمریکا در تروریستی خواندن سپاه انقلاب اسلامی ایران، سپاه را یک نهاد برگرفته از مردم دانست و اظهار کرد: رمز موفقیت سپاه حضور همیشگی آن در کنار مردم است و بسیج که بدنه اصلی سپاه محسوب می شود، از نیروهای مردمی تشکیل شده است.
وی با بیان اینکه سپاه با مردم عجین شده و از آن جدایی پذیر نیست، افزود: تیپ انصارالحسین همدان که وظیفه حراست و حفاظت از مرز را بر عهده داشتند، سال گذشته بلافاصله بعد از زلزله کرمانشاه برای خدمت رسانی به مردم در آنجا حاضر شدند و هیچ خدمتی کوتاهی نکردند.
فرمانده سپاه همدان با بیان اینکه رئیس جمهور نابخرد آمریکا اکنون که در سیطره صهیونیست قرار دارد، حرف های انتخاباتی خود مبنی بر راه اندازی گروه تروریستی داعش را فراموش کرده است، گفت: برخی از اقدامات خبیثانه آمریکا باعث می شود که وفاق و همدلی بین اقشار و احزاب افزایش پیدا کند و بعد از قرارگرفتن نام سپاه در گروه تروریستی نمایندگان مجلس و مردم از سپاه پاسداران حمایت کردند.
مجیدی عنوان کرد: اگرچه در این اتفاق به نماد ملی و مردم ایران تعرض شد اما یک بار دیگر وحدت و همدلی مردم ایران به همه جهان اثبات گردید.
وی با اشاره به حضور فعال سپاه در خط مقدم تمام عرصه ها عنوان کرد: راهبرد بزرگ آمریکا در غرب آسیا زمین گیر شده که نشان می دهد سپاه اصالت پاسداری را به خوبی انجام داده است.
مجیدی با بیان اینکه سپاه فرزند مردم و انقلاب است و با توان بیشتری این راه را ادامه خواهد داد، گفت: امروزه سپاه و ارتش در نیروی دریایی، زمینی و هوایی حرفی برای گفتن دارند و آمریکا به علت برملا شدن برنامه ریزی هایش توسط سپاه عصبانی است. 

انتهای پیام

لینک منبع


0 بار پسنديده شده است


برچسب‌ها, ,

گزارش تصویری

سفر وزیر کار به رزن

آخرین اخبار