امروز : شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۴۰
منتشر شده : فروردین ۲۴, ۱۳۹۸ | ۳:۵۵ ق.ظ ­ ­ کد خبر:33256 ­ ­ تعداد بازدید :61 بازدید

آب شرب همدان آلوده نیستمدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان همدان در پی انتشار شایعاتی مبنی بر آلوده بودن آب شرب شهری، گفت: این شایعات درباره آب شرب شهری در استان همدان صحت ندارد.
به گزارش _رزن جوان، منطقه همدان و به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان همدان، سیدهادی حسینی بیدار اظهار کرد: تمامی تصفیه خانه ها و تأسیسات تصفیه، انتقال و تولید آب شرب استان چه از منابع سطحی و چه از منابع زیر زمینی از بهترین کیفیت موجود برخوردار بوده و همچنان شرکت متعهد به رعایت آیتم های قید شده در نشریه ملی ۱۰۵۳ توسط آزمایشگاه مرکزی آبفای استان که آزمایشگاه معتمد محیط زیست است، کنترل می شود.
وی در همین باره ادامه داد: تمام فاکتورهای سلامت آب شرب توسط دستگاه های نظارتی به ویژه مرکز بهداشت استان نیز به جدیت کنترل و پایش می شود. 
حسینی بیدار بیان کرد: تعهد اخلاقی و انسانی همکاران  در تمامی بخش های شرکت بسیار پررنگ و ستودنی است و امکان ندارد به هیچ عنوان آبی با کوچکترین مشکل تولید و در شبکه توزیع کنند.
وی خاطرنشان کرد: ما و خانواده هایمان نیز از این آب استفاده می‌کنیم  واگر در مواردی خاص به علت بروز بحران سیستم انتقال آب شرب مختل شود حتما به مردم اطلاع رسانی و راه های جایگزین اعلام می شود.

انتهای پیام

لینک منبع


0 بار پسنديده شده است


برچسب‌ها, ,

گزارش تصویری

سفر وزیر کار به رزن

آخرین اخبار