امروز : شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۰۲
منتشر شده : فروردین ۲۴, ۱۳۹۸ | ۲:۴۹ ق.ظ ­ ­ کد خبر:33254 ­ ­ تعداد بازدید :56 بازدید

مسئولان شفاف سازی را سرلوحه امور خود قرار دهندهمسر شهید هسته ای مسعود علیمحمدی گفت: مسئولان ما با شفاف سازی ها، در مقابل شایعه پراکنی های بیگانگان و شبکه های ماهواره ای بایستند و در دل مردم امید وارد کنند.

منصوره کرمی در گفت و گو با خبرنگار _رزن جوان، منطقه همدان، اظهار داشت: همه مردم ایران به نوعی ادامه دهنده راه شهیدان هستند.

وی با بیان اینکه مسیر شهدا همان راه پیشرفت کشور است، افزود: شهدای ما برای اینکه این نظام باقی بماند و کشور ما در منطقه و عرصه بین المللی همچون نگینی بدرخشد ازخودگذشتگی کردند و این مسئله باعث شده که دشمنان دائما کشور ما را تهدید کنند.

همسر شهید هسته ای کشور بااشاره به پیشرفت های موجود در حوزه های علمی، عنوان کرد: ساخت داروی جدید برای درمان سرطان کبد، که امروز توسط رییس جمهور رونمایی شد، تنها بخشی از پیشرفت های علمی کشور است که کمک شایانی به بیماران سرطانی خواهد کرد و این راه همان راه شهدای ما که سربلندی کشور و عدم وابستگی به غربیان است، را نشان می دهد.

وی به وحدت و همدلی موجود در بین مردم کشور نیز اشاره و تصریح کرد: در سیل اخیر که در کشور ما رخ داد شاهد حضور اقشار و افراد مختلف از جامعه بودیم که آنها شاید تابه حال حیاط منزل خود را جارو نکرده بودند ولی امروز به یاری مردم سیل زده شتافته و گل و آب را از منازل سیل زدگان خارج می کردند که این اتفاق خوبی از یکپارچگی و انسجام مردم کشور ما در مواقع و شرایط سخت را نشان می دهد.

کرمی امید و وحدت را مهمترین شاخصه های کشور عنوان و تاکید کرد: در وضعیت کنونی کشور که مردم ما با سیل و گرانی های موجود در جامعه دست و پنجه نرم می کنند، دشمن به صورت نامحسوس فعال شده و مشغول ایجاد دسیسه است که بهترین کار در این شرایط ایجاد امید در دل مردم است زیرا مردم ما باید از سوی مسئولان کشور خیالشان راحت باشد.

انتهای پیام

لینک منبع


0 بار پسنديده شده است


برچسب‌ها, ,

گزارش تصویری

سفر وزیر کار به رزن

آخرین اخبار