امروز : شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۳۳
منتشر شده : فروردین ۲۵, ۱۳۹۸ | ۴:۰۰ ق.ظ ­ ­ کد خبر:33268 ­ ­ تعداد بازدید :51 بازدید

مدیر صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت استان همدان خبر داد: ارائه بیش از ۳۲۰ میلیارد تسهیلات به مددجویان همدانیمدیر صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت استان همدان گفت: ۳۲۰ میلیارد و ۱۵۶ میلیون ریال تسهیلات در قالب ۷۰۶۰ وام به مددجویان و نیازمندان استان همدان در سال گذشته ارائه‌شده است.

مسعود کرمی در گفت‌وگو با _رزن جوان، منطقه همدان، بابیان اینکه ۶۶۲ مورد تسهیلات مسکن به مبلغ ۴۴ میلیارد و ۶۵۰ میلیون ریال در ۱۲ ماهه سال ۹۷ پرداخت‌شده است، افزود: ۱۲۸ میلیارد و ۳۱۹ میلیون ریال تسهیلات اشتغال و خودکفایی در قالب ۱۱۹۱ مورد نیز به مددجویان پرداخت‌شده است.

مدیر صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت استان همدان در ادامه به پرداخت ۵۱۲۶ مورد تسهیلات حمایتی در زمینه‌های مختلف اشاره کرد و یادآور شد: در این زمینه نیز ۱۴۲ میلیارد و ۵۹۷ میلیون ریال هزینه شده است.

وی اظهار کرد: ارائه ۱۸ مورد تسهیلات از محل وجوه اداره شده صندوق به مبلغ ۵۵۰ میلیون ریال نیز از خدمات دیگر صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت استان همدان به نیازمندان و مددجویان بوده است.

کرمی همچنین بیان کرد: ۱۶ مورد تسهیلات خیران امداد با هزینه ۷۱۰ میلیون ریال و ۴۷ مورد تسهیلات ودیعه مسکن به مبلغ ۳ میلیارد و ۳۳۰ میلیون ریال از دیگر پرداختی های سال ۹۷ بوده است.

وی با اشاره به اینکه با تلاش مدیران کمیته امداد و همت خیران استان همدان در ردیف استان‌های برتر در پرداخت تسهیلات به نیازمندان قرارگرفته‌ایم، گفت: وام‌های پرداختی بدون سود و با کارمزد دو درصد پرداخت می‌شود و ضمانت آسان و بازپرداخت طولانی‌مدت اقساط یکی دیگر از ویژگی‌های این صندوق در رفع مشکل نیازمندان و اقشار آسیب‌پذیر جامعه است.

مدیر صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت استان همدان در پایان گفت: خیران و نیکوکاران و مردم استان می‌توانند با افتتاح حساب در صندوق امداد ولایت استان واقع در خیابان شریعتی بالاتر از مسجد حاج احمد و یا مراجعه به دفاتر کمیته امداد شهرستان‌ها در گره‌گشایی از مشکل نیازمندان استان با پرداخت وام‌های قرض‌الحسنه سهیم باشند.

انتهای پیام

لینک منبع


0 بار پسنديده شده است


برچسب‌ها, ,

گزارش تصویری

سفر وزیر کار به رزن

آخرین اخبار