امروز : چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۰
منتشر شده : فروردین ۲۵, ۱۳۹۸ | ۵:۱۰ ق.ظ ­ ­ کد خبر:33274 ­ ­ تعداد بازدید :39 بازدید

نخستین جشنواره نمایشنامه‌خوانی پرسونا در همداندبیر هنری جشنواره نمایشنامه خوانی دانشگاه بوعلی سینا از برگزاری نخستین جشنواره نمایشنامه خوانی پرسونا در همدان خبر داد .

امین الوندی در گفت‌وگو با _رزن جوان، منطقه همدان، با بیان اینکه به همت کانون تئاتر دانشگاه بوعلی سینا و اعضای انجمن معتدل دانشگاه، این جشنواره در سطح کشوری و ملی برگزار می‌شود، ادامه داد: این جشنواره در روزهای ۲۶، ۲۷ و ۲۸ فروردین ماه و در دانشکده علوم پایه دانشگاه بوعلی سینا برگزار خواهد شد .

وی درباره برنامه های جانبی این جشنواره، اظهار کرد: هر روز در فواصل مختلف، اجرا و جلسات نقد و بررسی خواهیم داشت همچنین برای شرکت کنندگان فضایی گفتگو محور برای تبادل اطلاعات فراهم کردیم .

الوندی با بیان اینکه آثار ثبت نامی بازبینی خواهد شد، افزود: داورهای این جشنواره آقایان حسین صفی، مزدک مهیمنی و محمد کلهر خواهند بود .

وی با بیان اینکه موضوع این جشنواره آزاد است، تأکید کرد: در فراخوان این جشنواره قید شده که متون ارسالی باید ایرانی باشند .

الوندی با اشاره به اینکه قصد از برپایی این جشنواره تقویت حوزه نویسندگی است، اعلام کرد: تا کنون حدود ۴۰ اثر ثبت نام کرده و پذیرفته شده است .

وی با بیان اینکه سطح کیفیت آثار در سطح بسیار عالی بوده است، عنوان کرد: این جشنواره در بخش های خوانش گری مرد و زن، نویسندگی، کارگردانی، پوستر و صحنه خوان برگزار خواهد شد که در هر کدام یک نفر برگزیده می شود .

دبیر هنری جشنواره نمایشنامه خوانی دانشگاه بوعلی سینا یادآور شد: جامعه هدف این جشنواره، دانشجویان وزرات علوم هستند .

انتهای پیام

لینک منبع


0 بار پسنديده شده است


برچسب‌ها, ,

گزارش تصویری

سفر وزیر کار به رزن

آخرین اخبار