امروز : پنج شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۵:۳۲
منتشر شده : فروردین ۲۷, ۱۳۹۸ | ۵:۳۶ ب.ظ ­ ­ کد خبر:33286 ­ ­ تعداد بازدید :50 بازدید

لزوم تاسیس شرکت های دانش بنیان در شهرستان هانماینده ولی فقیه در استان همدان با تاکید بر لزوم تاسیس شرکت های دانش بنیان در شهرستان ها گفت: بنیاد دانشمند نشان دهنده این است که نظام اسلامی می تواند با جوانان حفظ شود.

به گزارش _رزن جوان،منطقه همدان،حجت الاسلام حبیب الله شعبانی موثقی سه شنبه ۲۷فروردین همزمان با گرامی داشت روز جوان و در دیدار با مدیرعامل موسسه دانشمند و مشاور بنیاد مستضفان با اشاره به این وعده الهی که مستضعفان در نهایت تبدیل به امام می شوند اظهار کرد:به هرکسی که تقدمی در کاری پیدا کند امام می گویند و در مراتب پایین تر باید افرادی تلاش کنند تا مستضفان به امام تبدیل شوند.

وی خطاب به مشاور بنیاد مستضعفان و هیئت همراه گفت: وظیفه شما تلاش برای تقدم مستضعفان بوده و این همان منت الهی است که نصیب شما شده و بنیاد دانشمند مصداق عینی و الگوی عملی اعتماد به جوانان است.

امام جمعه همدان اعتماد به جوانان،توجه کردن به جوانان و نیازهای آنها و عبور از سیستم مدیریت بسته را مسئله مهم و قابل تاملی معرفی کرد و افزود: بنیاد دانشمند نشان دهنده این است که نظام اسلامی می تواند با جوانان حفظ شود.

شعبانی موثقی با تاکید بر ارائه راهکاریی برای شناسایی جوانان نخبه، مومن و انقلابی و پیوند دادن آنها به بنیاد دانشمند اضافه کرد:بسیاری از افراد جامعه قشر متوسط هستند و امکان دست یابی به سازمان نخبگان و بنیاد دانشمند را ندارند بنابراین نیاز است که گاهی با تمام توان به میدان آمد و این جوانان را شناسایی کرد.

نماینده ولی فقیه در استان همدان هدف اصلی بنیاد مستضعفان را تولید ثروت برای آنها دانست و تاکید کرد:در تهران طبیعتا تولید ثروت به دلیل شرایط اقتصادی و اجتماعی راحت تر است اما باید فناوری ها و شرکت های دانش بنیان در شهرستان ها نیز تاسیس شوند.  

انتهای پیام

لینک منبع


0 بار پسنديده شده است


برچسب‌ها, ,

گزارش تصویری

سفر وزیر کار به رزن

آخرین اخبار