امروز : یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۳:۱۸
منتشر شده : فروردین ۲۸, ۱۳۹۸ | ۴:۵۵ ق.ظ ­ ­ کد خبر:33290 ­ ­ تعداد بازدید :20 بازدید

مدیر امور آب وفاضلاب روستایی شهرستان ملایرخبر داد: ساخت ۴ مجتمع آبرسانی؛ نیازمند ۷۵۰ میلیارد ریال اعتباراستمدیر امور آب و فاضلاب روستایی ملایر با اشاره به تصویب ساخت ۵ مجتمع  آبرسانی در شهرستان ملایر،گفـت: مطالعات ۴ مجتمع آبرسانی به اتمام رسیده و به منظور آغاز عملیات اجرایی مجتمع‌های مذکور نیازمند تأمین ۷۵۰ میلیارد ریال اعتبار هستیم.

 

به‌گزارش _رزن جوان، منطقه همدان، محمد رضا ترکاشوند در جمع خبرنگاران، با بیان اینکه همزمان با سفر اخیرمعاون اول رییس جمهورو مديرعامل شركت مهندسي آب و فاضلاب كشورو با پیگیری نمایندگان مردم همدان در مجلس شورای اسلامی قول مساعدی مبنی برتامین اعتبار ساخت مجتمع های آبرسانی در سطح روستاهای شهرستان ملایر داده شد؛ اظهار کرد:در حال حاضر تنها یک مجتمع آبرسانی در روستای دهلق شهرستان ملایر فعال است و بر اساس مصوبات مذکور، مطالعات ساخت ۵ مجتمع آّبرسانی آغاز شده که از این تعداد مطالعات ۴ مجتمع به اتمام رسیده و مابقی در حال انجام است. 

 

ترکاشوند با اشاره به مطالعات انجام شده، عنوان کرد: هم اکنون مطالعات مجتمع آبرسانی روستای علی آباد دمق با ۱۱ روستا و ۹۹۶۴ نفرجمعیت تحت پوشش به اتمام رسیده و این مجتمع نیازمند ۱۰۰ میلیارد ریال اعتبار است.

 

وی ادامه داد: همچنین مطالعات مجتمع‌آبرسانی روستایی حاشیه سد کلان با ۳۲ روستا و ۱۱ هزار و ۴۸۸ نفر جمعیت به اتمام رسیده که ساخت آن نیازمند ۳۰۰ میلیارد ریال اعتبار است.

 

ترکاشوند با اذعان به اینکه ساخت مجتمع آبرسانی روستای کریم آباد شهرستان ملایر نیزنیازمند ۱۵۰ میلیارد ریال تأمین اعتبار است، عنوان کرد: با احداث این مجتمع ۹ روستا با ۴ هزارو ۲۰۸ نفر جمعیت تحت پوشش قرار می‌گیرند.

 

وی ضمن اشاره به مجتمع ینگی کند نیز، گفت: احداث این مجتمع نیازمند ۲۰۰ میلیارد ریال تأمین اعتبار است و در صورت احداث مجتمع مذکور،  ۸ روستا با ۱۱ هزارو ۴۰ نفر جمعیت تحت پوشش شبکه آبرسانی قرار می‌گیرد.

 

مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان ملایرهمچنین با بیان اینکه در این بین تنها مطالعات آبرسانی مجتمع آبرسانی حسین آباد ناظم به اتمام نرسیده و در حال انجام است، خاطرنشان کرد: در حال حاضر تنها ۱ مجتمع آّبرسانی در شهرستان ملایر فعال است که این مجتمع از سال ۹۵ مورد بهره برداری قرار گرفته است.

 

وی  گفت: از مجموع مجتمع‌های آبرسانی مذکور، عملیات اجرایی مجمتع آبرسانی روستای علی آّباد آغاز شده و در صورت تأمین اعتبار ساخت این مجتمع به اتمام می‌رسد.

 

 

 

 

انتهای پیام

لینک منبع


0 بار پسنديده شده است


برچسب‌ها, ,

گزارش تصویری

سفر وزیر کار به رزن
 • مدیرعامل شرکت شهرک‌های کشاورزی استان همدان : امسال ۳۰هکتار شهرک گلخانه‌ای در همدان احداث می‌شود
 • بخش خصوصی در زمینه توسعه گردشگری همدان سنگ تمام گذاشته است/توجه به صنعت گردشگری و توریسم یک ضرورت است
 • رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی و اداری مجلس مطرح کرد ترس کاخ سفید از سپاه، علت درخواست مذاکره
 • مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر همدان خبر داد شناسایی ۷۱ هزار نفر فاقد بیمه در روستاهای همدان
 • مدیر جهادکشاورزی همدان: گزارشی از ورود ملخ در همدان نداشته‌ایم
 • مدیرکل راه و شهرسازی استان همدان: امسال حدود ۲۰ کیلومتر بزرگراه جدید در همدان احداث می‌شود
 • بانک کارگشایی همدان در معرض تخریب+تصویر
 • مدیر کل تعاون ،کار ورفاه اجتماعی استان همدان خبرداد؛ پرداخت بیش از ۳۱۰۰ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال پایدار در همدان
 • پایان صف‌ خرید قند و شکر در همدان
 • رئیس انجمن انبوه‌سازان استان همدان: امکان ارزانی مسکن وجود ندارد
 • آخرین اخبار