امروز : پنج شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۵:۴۳
منتشر شده : فروردین ۲۹, ۱۳۹۸ | ۳:۲۹ ب.ظ ­ ­ کد خبر:33296 ­ ­ تعداد بازدید :32 بازدید

۲۹ فروردین یادآور دلاوری های نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامیفرمانده پایگاه سوم شکاری شهید نوژه همدان با بیان اینکه استقامت و شهامت نیروهای مسلح همواره حافظ این کشور و نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده است گفت: ۲۹ فروردین سالروز ارتش و یادآور دلاوری‌های نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران است.
به گزارش _رزن جوان،منطقه همدان،امیر سرتیپ دوم خلبان محمد زال‌بیگی پنج شنبه ۲۹ فروردین در مراسم رژه نیروهای مسلح استان همدان به مناسبت گرامی داشت سالروز ارتش جمهوری اسلامی ایستادگی و شهامت نیروهای مسلح و ارتش را ناشی از بصیرت آنها دانست و اظهار کرد: ۲۹ فروردین سالروز ارتش و یادآور دلاوری‌های نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران است.
وی با بیان اینکه خدمت به مردم و در کنار مردم بودن،آراستگی به دین،تقوا و اخلاق نیکو وکارآمدی در دفاع از کشور و دین را از ویژگی های بارز ارتش و نیروهای مسلح ایران است، افزود: ارتش در عملیات‌هایی چون فتح سوسنگرد، فتح‌المبین، بیت‌المقدس، والفجر ۸، کربلای ۵، مرصاد و سایر عملیات‌ها نقش مهمی داشته است.
فرمانده پایگاه سوم شکاری شهید نوژه همدان با بیان اینکه ارتش در مدیریت بحران و بلایای طبیعی نقش برجسته ای دارد گفت: ارتش در پیروزی و دوام انقلاب اسلامی، هشت سال دفاع مقدس، بازسازی کشور و در زمانه ای که ایران مورد هجوم عملیات روانی دشمن قرار گرفته نقش مهمی ایفا کرده است.
زال بیگی با بیان اینکه استقامت و شهامت نیروهای مسلح همواره حافظ این کشور و نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده است افزود: نیروهای مسلح در کنار مردم خواهند بود تا انقلاب را به صاحب اصلی آن برسانند.

انتهای پیام

لینک منبع


0 بار پسنديده شده است


برچسب‌ها, ,

گزارش تصویری

سفر وزیر کار به رزن

آخرین اخبار